Viva Stars Of Arts


30 липня 2022 року


30 липня 2021 року

Шановні добродії – учасники міжнародного фестивалю “Viva Stars of Arts”!
Проходячи мистецьким шляхом фестивалю, щиро вдячні всім учасникам і переможцям за працю, бездоганні виступи та підтримку фестивального руху Благодійного Фонду “Злагода“.
Даремно організатори хвилювалися, бо не дивлячись що літо і всі на відпочинку, у міжнародному фестивалі “Viva Stars of Arts” прийняли участь понад 800 учасників із України, Молдови, Вірменії, Китаю, Литви, Болгарії, 50 міст України, що надало різнобарвності конкурсній програмі.
Міжнародні судді, переглядаючи виступи, відзначили високими нагородами і дипломами виконавців з різних жанрів, відчули національний колорит, жагу до вдосконалення виконавської майстерності як керівників так і учасників.
Найщиріші вітання переможцям конкурсу від Благодійної організації Благодійного Фонду “Злагода“. Плекаємо надію, що заходи “Злагодафест“ будуть набувати ще більших регіональних масштабів.
Безцінні і неперевершені були представлені роботи у номінації “Народні майстри“. Принагідно дякуємо всім умільцям декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва. Роботи, представлені на конкурс були бездоганні, цікаві за формами, сюжетами, технікою виконання. Всім керівникам висловлюванні Подяки за самовіддану щоденну працю, духовні здобутки, наполегливий творчий пошук у здійсненні мети конкурсантів стати справжніми майстрами свого мистецького напрямку.
Нашi фестивальнi зiрочки:
“Гран Прі”: Алексеева Наталія, Фролова Марина, Макара Андрій.
“Яскравий талант фестивалю”: Заміра Гамал, Тюрменко Віолета, Мономах Ангеліна.
“Виртуоз музичного мистецтва”: Eladi Marius, Антонюк Анатолій, Бардачов Євген, Гаркавий Ілля, Ледвижко Олена, Степанова Ірина, Ємельянова Надія, квартет Алегорія, Коваль Єва, Мамалига Алевтина, Недбайло Євгенія, Смачило Каміла, Чувакіна Мирослава.
“Майстерність виконання власного твору”: Бондаренко Вика.
Дякуємо учасникам і керівникам за чудові, добрі відгуки про фестиваль “Viva Stars of Arts”.
З великим задоволенням запрошуємо на наступний фестиваль “Зірки Хортиці” 28 серпня 2021 р.

 


4 липня 2020 року

Шановні Пані і Панове!
Злетіла ще одна творча сторінка фестивального руху під патронатом благодійного фонду “Злагода”. Міжнародний фестиваль-конкурс «VIVA STARS OF ARTS» прийняв понад 1000 учасників зі всіх областей України, та 5 дружніх країн світу. Відчувалася тривога за учасників, але всеж таки Ви довели, що творчість – це нескінченний промінь жанрових вмінь, яскравого таланту та величь технічних можливостей конкурсантів. Хочемо також сповістити Вас приємною новиною, що фестивалі підтримано Міністерством освіти і науки та Міністерством культури Республіки Болгарія.
Вітаємо всіх з отриманими нагородами!
Бажаємо вдалого літнього відпочинку, цікавих канікул та наснаги від занять в мистецьких осередках України та інших країн світу. Чекаємо вас на наших наступних фестивалях!
З повагою, оргкомітет «Злагодафест».