Сяйво Хортиці


22 квітня 2023 року


17 квітня 2021 року

Шановна мистецька спільнота фестивалю “Сяйво Хортиці”!
В незвичайні часи пандемії окремі виконавці і колективи доводять свою здатність творити і вдосконалювати свій виконавський рівень. Понад 900 учасників засяяли своєю майстерністю, що передусім порадувало членів жюрі з США, Болгарії, Ізраїлю, Украини і додало найвищих балів і оцінок. Благодійна організація Благодійний фонд “Злагода” створили всі необхідні умови для якісного проведення фестивалю, в якому прийняли участь учасники з Молдови, Болгарії, Литви, Ізраїлю, Італії та 12 регіонів України. Також керівники БФ “Злагода” опікувалися заохочувальними дипломами і сертифікатами для дітей і підлітків, які виявили високий рівень майстерності та щиро завдячують всім керівникам колективів.
Яскравими і цікавими були особисті роботи учасників у номінації “Народні майстри”.
Гран Прі отримав талановитий майстер Осташинський Йосип Борисович.
Дипломом “Віртуоз музичного мистецтва” нагороджені:
Дует Дейдей Діана та Міцкан Катерина, Кобилева Анна, Псарьова Варвара, Фролова Поліна, Шкарабан Анастасія, Коверза Олена.
Дипломом “Яскравий талант фестивалю” нагороджені:
Степаненко Ольга, Іжакевич Вікторія, Андрійчук Юлія, Гончаров Олександр, Грабенко Ілля, Козоріз Кіра, дует Фурсова Віка і Бахтіна Віка.
Володарами Гран Прі стали:
Школа українського танцю “Барвіночок”, Zamira Gamal, Фролова Марина, ансамбль скрипалів Луцької музичної школи, дует Веретельник В. та Задерецька Г., Панімаш Ірина, Скороходова Єлизавета, Снегірьова Катерина.
Найщиріші вітання Мусієнко Наталії Валеріївні з м. Харкова, яка нагороджена медаллю “За відданість справі”.
З повагою, оргкомітет БО БФ “Злагода”.
 

18 квітня 2020 року

Закінчився фестиваль «Сяйво Хортиці», наповнений яскравими талантами з усієї України. І скільки їх багато з усіх жанрів мистецтва, з великим потенціалом на подальший розвиток і рух шляхом вдосконалення майстерності. Бажаємо творчих успіхів та перемог !
Дякуємо за участь, за підтримку заходів Благодійного Фонду “Злагода” та вітаємо з нагородами!
Чекаємо всіх вас на наших наступних фестивалях талантів!