Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода»

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» була заснована у 1998 році, та не є комерційною організацією і не співпрацює з жодною з політичних партій України.

Основні напрямки та цілі ВБФ «Злагода» це благодійна діяльність в сфері соціального захисту населення, надання безпосередньої допомоги власною працею членами ВБФ «Злагода» і передача результатів власної творчої діяльності, допомога дитячим будинкам та інтернатам, бездомним, виявлення і підтримка талановитої молоді в регіоні, залучення широкого кола людей різного віку до різних видів творчості.
Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» протягом багатьох років забезпечує спектр культурних послуг, які сприяють розвитку творчості талановитої молоді та дітей України, здійснює діяльність щодо розвитку і підтримки керівників творчих колективів.
Започатковано 12 Міжнародних фестивалів-конкурсів, таких як «Перлина Дніпра», «Острів Злагоди», «Зореграй» та іншіх, що проходять на великих сценах у містах Запоріжжі, Дніпрі, Херсоні, які набули розголосу серед яскравих колективів та окремих виконавців різних жанрів та видів мистецтва.

Фестивалі отримали підтримку Уряду Республіки Болгарія, Міністерства освіти та культури Республіки Болгарія. Основною наскрізною лінією заходів є об’єднання талановитих виконавців задля розкриття своїх талантів, можливостей технічного володіння в різних напрямках вокального, хореографічного, театрального, інструментального та інших мистецтв, показу їх широкому загалу. На фестивалях панує атмосфера дружби, доброзичливості між учасниками, створені умови самоствердження юних талантів, підвищення їх професійної майстерності та зростання творчої кар’єри.
БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» за час свого існування об’єднав тисячі народних умільців задля пропаганди українських традицій, промислів, які щорічно приймають участь у творчих мистецьких проектах, святкуваннях Днів міст України, де знайомлять дітей, підлітків, сім’ї та чисельних громадян з українською культурою, надбанням українського народу та культурною спадщиною України.
Фонд опікується дітьми-інвалідами, дітьми-сиротами, та надає можливість розкриття їх творчого потенціалу на фестивалях і конкурсах, сприяє всебічному спілкуванню у соціумі дитячої і підліткам.
Благодійна організація «Злагода», президент Богомолова Ольга
Богомолова Ольга Миколаївна
Президент благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода», засновник фестивалів «Злагодафест», громадський діяч, організатор масових заходів, всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Відзначена медалью Всеукраїнського об’єднання «Країна» «За Благодійність».
(м. Запоріжжя).

Нагороджена медалью “Волонтер України”.
Благодійна організація «Злагода», директор Богомолов Сергiй
Богомолов Сергій Георгійович
Директор благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд “Злагода”, громадський діяч, меценат.
(м. Запоріжжя).
Олександра Клименко-Гапон
Керівник  штабу  волонтерів проєкту “Підтримай  Україну”,

аспірантка історичного факультету ЗНУ
м. Запоріжжя.

Нагороди БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода»


Нашi контакти (Our contacts)

Координатор проекту по загальним питанням:
тел.: +38(066)785-95-99 , +38(068)927-09-99
Ольга Миколаївна

 

E-Mail:

zlagodafest@gmail.com