Допомога (Help)

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» с перших днів війни долучився до допомоги збройним силам України та біженцям які постраждали від бойових дій та усім хто потребує допомоги!
Наш фонд надає первинну допомогу та допомогу у переміщенні до других країн біженцям із селищ Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей та міста Маріуполь.
БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» від початку війни долучився до допомоги, але на жаль можливості благодійного фонду «Злагода» обмежені. У зв’язку з цим, ми розпочали благодійні фестивалі-конкурси для усіх хто бажає підтримати Україну у тяжку хвилину: воїнів, дітей, сім’ї, які постраждали від війни. Своїм виступом, натхненням, творчістю, благодійним внеском – ви усі допоможете нашій справі, щоб вона не погасла! Своїм виступом ви приєднаєтесь до великої справи – БЛАГОДІЙНОСТІ, чим підтримаєте Україну! Водночас ви покажете свій талант та допоможете, щоб наш фестиваль – конкурс та наш фонд і надалі міг робити добрі справи з вашою допомогою! Кожен ваш виступ – це як, пазл однієї ВЕЛИКОЇ СПРАВИ!
Усі ваші внески будуть спрямовані на придбання гуманітарної допомоги! Участь кожного з вас показує, що ми – єдині, тому ваша участь дуже важлива у цей час війни! Долучайтесь! Дякуємо вам!! Слава Україні! Героям Слава!
Щоб ознайомитись з положенням або заповнити заявку в електронному вигляді – вам потрібно перейти за https://zlagodafest.org у розділ фестивалі.
Ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” БО ВБФ “Злагода” можно на нашому сайті та соціальній мережі:
Наш сайт
Сторінка у фейсбукці (Ольга Богомолова)
Телеграм канал

Спільнота у вайберу “⁨Звіт”Підтримай Україну”
Будемо вдячні будь-якої вашій допомозі. Дякуємо Вам за підтримку. Ваша допомога безцінна.
З повагою БО ВБФ «Злагода»


БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ:

Благодійна  організація Всеукраїнський
All-Ukrainian charity organization
Благодійний фонд «Злагода»
Charitable Foundation “Zlagoda”
Legal address: Zaporizhzhia, 69041 st. Serhiy Synenka b. 31 office 8
tel. +38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram), +38068-92-70-999; Bfzlagoda@gmail.com website: https://zlagodafest.org
Юридична адреса:  69041 м. Запоріжжя вул. Сергія Синенка б.31 оф.8
тел.+38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram),
+38068-92-70-999; Bfzlagoda@gmail.com сайт: https://zlagodafest.org
Реквізити для перерахування допомоги по Україні:

(Прямим платежем на фонд в гривні)

Отримувач: ВБФ «Злагода»

Р/р № UA103 2047 8000 0026 0079 2491 5618

Код ЄДРПОУ 40314386
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність фонду

WE WILL BE GRATEFUL FOR
THE SUPPORT AND ASSISTANCE:
Details for transferring aid from other countries:
(Прямим платежем на фонд в EURO)
PAY THRU:
(БАНК ПОСРЕДНИК) COMMERZBANK AG,
FRANKFURT AM MAIN, GERMANY;
SWIFT: COBADEFF
BENEFICIARY BANK:
(БАНК ПОЛУЧАТЕЛЯ) Acc. 400886433201
JSB “UKRGAZBANK”, KYIV, UKRAINE
SWIFT: UGASUAUK
Beneficiary:
(Получатель) UCF Zlagoda,
or IBAN
UA103204780000026007924915618
PURPOSE OF PAYMENT: (НАЗНАЧЕНИЕ ПЛАТЕЖА)
Charitable contribution

(Прямим платежем на фонд в USD)
PAY THRU:
(БАНК ПОСРЕДНИК) DEUTSCHE Bank Trust Company
Americas NEW YORK, USA
SWIFT:BKTRUS33
BENEFICIARY BANK:
(БАНК ПОЛУЧАТЕЛЯ)
Acc.04452135 JSB “UKRGAZBANK”, KYIV, UKRAINE
SWIFT: UGASUAUK
Beneficiary:
(Получатель) UCF Zlagoda,
or IBAN UA103204780000026007924915618
PURPOSE OF PAYMENT:
(НАЗНАЧЕНИЕ ПЛАТЕЖА) Charitable contribution

+38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram), +38068-92-70-999
E-mail: BFzlagoda@gmail.com


До уваги відвідувачів нашого сайту!
БО ВБФ “Злагода” має дуже великий обсяг благодійних робіт.
Ми робимо текстові та фото-звіти практично про кожну нашу справу.
На жаль, наш сайт технічно не може вмістити весь архів звітів (а їх вже більше 2000, і це тільки з початку війни).
Тому на сторінці “Допомога” публікуються лише поточні події у межах одного-двох місяців.
Повністю ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” ви можете у соц.мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/olga.bogomolova2022
Instogramm: https://www.instagram.com/zlagodafest
Telegramm: https://t.me/+xGNw31hrLhk1YjEy
Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAfOWLDlCfqU07OsN0wV9emBvlFuZeR6ifctCbGpKaFYw0cUhEVHG6z7EtGNZGj


Ознайомитись з архiвом дiяльностi БО ВБФ “Злагода” з початку вiйни можно за посиланням557-565 день війни
Одне з найважливіших завдання, яке виконує наш благодійний фонд – це допомога пораненим військовим! Передали постільну білизну та пральний порошок до шпиталю. Ми, українці, цінуємо життя кожного захисника!
Допомагаємо нашим рідненьким захисникам! Передали харчі, спальні мішки, ковдри, маскувальну сітку та інші «ніштячки» нашим бійцям, які мужньо воюють на фронті! Наші «сталеві» хлопці — герої!
Якісний вміст тактичної аптечки – найважливіше для наших захисників, бо це збереже їх життя під час бою. Сьогодні передали турнікети та оклюзійні пов’язки нашим хлопчикам на фронт. Щиросердно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні якісних медичних засобів! Разом до Перемоги!
Наша головна ціль зараз — це підтримка військових! Передали нашим захисникам на Бахмутський напрям смаколики, турнікети, ковдри, спальні мішки та інші необхідні речі. Щодня наближаємо Перемогу!
Працюємо щодня! Отримали вологі серветки для наших захисників та тканину, яку ми розріжемо на простирадла для лікарень. Гігієна – це дуже важливо! Працюємо задля Перемоги 24/7!
Українці, ми найкращі! Кожен з нас наближає Перемогу! Одна бабуся дуже просила передати нашим «бойовим котикам та кішечкам» свої закрутки. Й ось ми передали зроблені з любов’ю огірочки нашим захисникам. Разом до Перемоги!
Передали турнікети та медичні засоби першої необхідності нашим «бойовим котикам» на фронт, а також маленькі подарунки від дітлахів, які зігріють серця наших незламних захисників. Від щирого серця дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні медичних засобів! Разом до Перемоги!
Працюємо щодня, навіть у вихідні! Отримали вантаж продуктів харчування. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас це вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Збереження життя поранених захисників – це дуже важливо. Передала рентген апарат до шпиталю, який знаходиться недалеко від передової в Донецькій області. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Разом ми сила!


536 – 556 день війни
В нашому волонтерському хабі завжди весело. Наші працьовиті дівчата плетуть з гумором та вогником маскувальні кавери, сітки та кікімори. Щодня разом наближаємо Перемогу!
Підтримуємо військових щодня! Передали нашим захисникам смаколики, засоби гігієни, маскувальну сітку та інші необхідні речі. Наші “бойові котики” найкращі!
Допомагаємо нашим рідненьким захисникам! Передали харчі, засоби гігієни, маскувальні кікімори, медичний тактичний рюкзак та інші ніштячки нашим бійцям, які мужньо воюють на фронті! Наші «сталеві» хлопці — герої! Щиросердно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні медичного тактичного рюкзаку. Працюємо заради Перемоги!
В нашому волонтерському хабі дівчата працюють швидко та злагоджено — складають вологі серветки, які так потрібні нашим захисникам. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Ми розуміємо, як це важливо швидко забрати пораненого бійця з передової та доставити його в стабілізаційний пункт. Передали ноші медичні нашим незламним. Працюємо разом заради вільної України!
Отримали вантаж мішків, з яких ми виготовимо багато маскувальних кікімор та нашоломників в нашому волонтерському хабі, а також передамо нашим друзям в Червоногригорівську громаду Нікопольського району, які теж плетуть кікімори та нашоломники. Дякуємо від щирого серця перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Піклуємось про дітей з інвалідністю. Передали 29 інвалідних візків та тепленькі пледи до дитячого реабілітаційного центру. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Разом ми сила! Працюємо 24/7!
Працюємо щодня! Наша головна ціль зараз — це підтримка військових. Передали нашим «бойовим котикам» на Бахмутський напрям смаколики, засоби гігієни, маскувальні кікімори, аптечки та інші необхідні речі. Вони все роблять заради Перемоги!
Сьогодні ми відвідуємо наших друзів з Червоногригорівської громади Нікопольського району. Фотозвіт поїздки буде пізніше, а поки додаємо фото нашої підготовки до цієї подорожі. Готуємо найцінніший вантаж – воду та ще багато необхідного. Допомагаємо 24/7!
Сьогодні був дуже насичений день – весь день в дорозі, щойно повернулись. Відвезли воду та мішки джутові для плетіння маскувальних кікімор до наших друзів з Червоногригорівської громади Нікопольського району. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Наш волонтерський хаб зустрічав гостей – наших військових! Передали нашим захисникам смаколики, тактичні аптечки та маскувальні кікімори. Наші “бойові котики” найкращі!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам смаколики, вологі серветки, аптечки, маскувальні кікімори, маскувальні нашоломники, та інші необхідні «ніштячки». Наші “бойові котики” найкращі!
Питання лікування пацієнта хірургічного стаціонару в сучасних реаліях вирішується виключно через гарантії інфекційної безпеки. Однією зі складових цієї гарантії є обов’язкове застосування одноразових засобів санітарії та гігієни.
Опікове відділення КНП ММР “Міська лікарня №3” міста Миколаєва висловлює щиру подяку команді волонтерів Всеукраїнський Благодійний фонд “Злагода” (місто Запоріжжя) за надання одноразових комплектів покривал (віскоза) для кушеток, перев’язувальних та операційних столів.
Разом ми – сила!
Разом – до перемоги!


521- 535 день війни
Допомагаємо нашим захисникам! Передали харчі, засоби гігієни, маскувальні кікімори та інші необхідні речі нашим бійцям, які мужньо воюють на фронті! Наші «сталеві» хлопці — герої! Працюємо заради Перемоги!
Був четвер й ми готувались до нашої щотижневої поїздки до Червоногригорівської громади Нікопольського району. Готуємо найцінніший вантаж – воду. Допомагаємо 24/7!
Індивідуальна тактична аптечка – найважливіше для наших захисників, бо вона зберігає життя. Сьогодні збирали індивідуальні тактичні аптечки нашим захисникам. Працюємо заради вільної Країни!
Отримали смаколики для «бойових котиків». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо разом заради вільної країни!
Робота кипить в нашому волонтерському хабі. Пакуємо вологі серветки та ріжемо простирадла для шпиталів. Працюємо 24/7!
Допомагаємо військовим щодня! Сьогодні допомогли бойовому медику — передали медичні препарати та тактичний рюкзак! Щиросердечно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні медичних засобів, якісних турнікетів та тактичного рюкзака! Разом до Перемоги!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам смаколики, воду, засоби гігієни, маскувальні сітки, тактичні аптечки, а також дитячі малюнки, які зігрівають серця наших незламних захисників. Наші “бойові котики” найкращі!
Ми розуміємо, як це важливо швидко забрати пораненого бійця з передової. Передали ноші медичні на донецький напрямок. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей цінний вантаж нашим «бойовим котикам» за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо разом заради вільної України!
Спекотно в нашому волонтерському хабі, майже як на вулиці. Наші дівчата працюють швидко та злагоджено — нарізають та складають простирадла для шпиталів. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Був четвер й ми знову їздили в нашу маленьку мандрівку до наших друзів з Червоногригорівської громади Нікопольського району. Відвезли воду та мішки джутові для плетіння маскувальних кікімор. Разом до Перемоги!
Допомагаємо нашим «бойовим котикам»! Передали харчі, засоби гігієни та інше найнеобхідніше нашим бійцям, які мужньо воюють на передових позиціях! А ще свіженькі фрукти та мариновані огірочки, які їм нагадують про домівки. Наші хлопці роблять героїчні справи!
Робота в нашому волонтерському хабі «кипить». Ріжемо тканину та плетемо маскувальні сітки. Працюємо 24/7!
Одне з найважливіших завдання, яке виконує наш благодійний фонд – це допомога пораненим військовим! Передали медикаменти, компресійну білизну та футболки до шпиталю. Ми, українці, цінуємо життя кожного захисника!
Ми продовжуємо допомагати військовим. Передали нашим захисникам маскувальні нашоломники та харчі. Працюємо заради Перемоги!
Піклуємось про маленьких українців! Передали підгузки та вітаміни. Щирі посмішки малечі — найкраща вдячність для нас!
Отримали смаколики для наших захисників. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив цей вантаж до нас за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо разом заради Перемоги!
Допомагаємо нашим «бойовим котикам»! Відправили вантаж з харчами, засобами гігієни та маскувальною сіткою на передову! Наші «сталеві» хлопці — найкращі! Працюємо заради вільної країни!
Сьогодні в нашому волонтерському хабі було весело й спекотно – проводились майстер-класи з плетіння маскувальних каверів та сітки. Наші дівчата — найкращі! Щодня наближаємо Перемогу!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам смаколики, маскувальну сітку, засоби гігієни та інші необхідні «ніштячки». Наші “бойові котики” найкращі!
Допомагаємо військовим медикам. Ці хлопці зберігають життя нашим захисникам. Передали медичні препарати, бинти когезивні фіксуючи та засоби гігієни. Працюємо заради вільної країни!
Підтримуємо військових щодня! Передали нашим бійцям харчі, засоби гігієни та інші необхідні речі. Наші “бойові котики” найкращі!
Вчора був дуже насичений день – весь день в дорозі. Нам потрібно було відвезти медичне обладнання в міську лікарню міста Берислава Херсонської області. Ми ж вирішили поєднати дві мандрівки й заразом завезти воду до наших до наших друзів з Червоногригорівської громади Нікопольського району. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Відправили медичне обладнання на місто Ліман, бо воно там дуже потрібно. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо разом заради Перемоги!
Працюємо зрання. Отримали гуманітарний вантаж. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас це вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Допомагаємо нашим захисникам! Відправили вантаж з харчами, засобами гігієни та деякими ніштячками хлопцям на передову! Наші незламні бійці — найкращі! Працюємо заради вільної країни!


510 – 520 день війни

Допомагаємо малечі! Передали необхідне харчування, підгузки та смаколики. Їх щирі посмішки — найкраща вдячність для нас!
Мати якісний турнікет – життєво необхідно для наших захисників під час бою. Сьогодні передали турнікети нашим захисникам. Щиросердечно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні якісних турнікетів, та перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас турнікети за програмою «Гуманітарна Пошта України»! Разом до Перемоги!
Підтримка військових – це зараз найголовніше завдання! Передали нашим захисникам на «нуль» смаколики, воду, засоби гігієни, маскувальні сітки, маскувальні кікімори, аптечки та інші необхідні речі. А також дитячі малюнки та поробки, які зігрівають серця захисників. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Разом ми сила! Наші “бойові котики” найкращі!
Допомагаємо нашим «бойовим котикам»! Передали продукти, засоби гігієни, дитячі поробки та дещо необхідне нашим бійцям, які мужньо воюють на передових позиціях! Наші хлопці роблять героїчні справи! Працюємо заради Перемоги!
Ми дотримуємось наших обіцянок допомагати Нікопольському району з водою. Привезли воду до Червоногригорівської громади Нікопольського району. Допомагаємо 24/7!
Волонтери – це одна дружня родина! Крім води, привезли ще дівчатам мішки для виготовлення маскувальних кікімор й забрали вже готові маскувальні кікімори, які будуть захищати наших «бойових котиків». Разом до Перемоги!
Звичайний робочий день нашого волонтерського хабу. Продовжуємо наближати Перемогу – плетемо маскувальні сітки. Працюємо 24/7!!!
Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас вантаж смаколиків для наших захисників за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Нашим військовим так потрібна наша підтримка. Передали нашим захисникам харчі, воду, засоби гігієни та інші необхідні речі. Наші “бойові котики” найкращі


488 – 509 день війни
Допомагаємо щодня, приділяючи особливу увагу пораненим бійцям. Передали їжу та простирадла на шпиталь. Щиросердечно дякуємо за допомогу мешканців Німеччини та організаторів з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Працюємо на Перемогу 24/7!
Допомагаємо й «братам нашим молодшим» – тваринкам! Передали смачний корм. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Ми нікого не залишимо напризволяще!
І знову працюємо в волонтерському хабі. Наші невтомні помічниці пакують серветки та ріжуть простирадла. Дякуємо всім, хто долучився до роботи в волонтерському хабі. Ми не чекаємо Перемогу, ми її наближаємо завдяки вашій підтримці!
Волонтери України – одна велика дружня родина, де кожен допомагає один одному. Отримали гуманітарний вантаж для воєнного шпиталю. Дякуємо нашим колегам з Ужгорода за допомогу. І як завжди цей вантаж доставив до нас перевізник «Нова пошта» за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Як же багато маскувальних кікімор ми зможемо виготовити з цього багатства! Наші кікімори зберігають життя «нашим котикам» та наганяють жах на орків. Щодня наближаємо Перемогу!
Допомога пораненим бійцям — це зараз одне з найважливіших наших завдань. Передали багато найнеобхіднішого до шпиталю. Підтримуємо наших героїчних захисників!
Піклуємось про поранених воїнів! Передали одежу (футболки, штани, шкарпетки та інше) до шпиталю. Одужуйте скоріше, рідненькі!
Діти – наше майбутнє! Передали дітям необхідне харчування, вітаміни, підгузки, одежу, смаколики та іграшки. А їх щирі посмішки — найкраща вдячність для нас!
Війна – це важке випробування для всіх! Піклуємось й про людей похилого віку! Передали милиці, засоби гігієни, пелюшки, медичні препарати. Разом ми непереможні!
Щодня допомагаємо нашим мужнім захисникам! Сьогодні передали на Донецький напрям величезну кількість необхідних речей: продукти, засоби гігієни, аптечки, маскувальну сітку, спальники та інші необхідні речі! Слава Україні!
Волонтери – дружня родина! Сьогодні знову їздили в Нікопольську громаду й передали нашим колегам з ГО «Майбутнє Придніпров’я» швейні машинки та воду. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Разом ми сила!
Отримали вантаж зі смаколиками для наших «бойових котиків»! Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом ми непереможні!
Ми продовжуємо допомагати військовим. Передали нашим захисникам маскувальні кікімори та харчі. Працюємо заради Перемоги!
Особливу увагу приділяємо пораненим захисникам! Передали найнеобхідніше до шпиталю. Видужуйте скоріш, наші рідненькі!
Щодня допомагаємо нашим рідненьким «бойовим котикам»! Сьогодні передали харчі, взуття, засоби гігієни та інші “ніштячки”! Наші хлопці роблять героїчні справи! Підтримуємо їх! Слава Україні!
Продовжуємо піклуватись про тих, хто цього потребує! Передали пораненому бійцю та бабусі те, що полегшить їх життя. Працюємо на Перемогу 24/7!
Завтра знову в невелику подорож до наших колег з Нікопольської громади. Збираємо вантаж, беремо найцінніше — воду. Разом до Перемоги!
Сьогодні був гарний день, ми добре попрацювали. Зібрали та передали великий вантаж найнеобхіднішого до шпиталю. Видужуйте скоріш, наші мужні захисники!
Волонтерська родина дуже дружня! Сьогодні знову їздили в Нікопольську громаду й відвезли до наших колег з ГО «Майбутнє Придніпров’я» допомогу та воду. Вода – найцінніша допомога для Нікопольського району й тому плануємо щочетверга відвозити її.
Продовжуємо допомагати нашим захисникам. Наші бійці, які мужньо тримають оборону на передових фронтах бойових дій, отримали вантаж з харчами та засобами гігієни. Наближаємо Перемогу щодня!
Отримали гуманітарний вантаж. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас це вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Отримали вантаж мішків, з яких ми виготовимо багато маскувальних кікімор. Як завжди найцінніші вантажі доставляє нам перевізник «Нова пошта» за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Одне з найважливіших завдання, яке виконує наш благодійний фонд – це допомога військовим! Сьогодні передали на Бахмутський напрям багато необхідних речей для захисників! Наші хлопці роблять героїчні справи!
І знову піклуємось про поранених, передали до шпиталю простирадла, які нарізали в волонтерському хабі. Працюємо 24/7!!!
Допомагаємо військовим щодня! Передали харчі та засоби гігієни нашим сталевим «бойовим котикам», які мужньо воюють на передових фронтах бойових дій. Працюємо на Перемогу 24/7!!!
Сьогодні гарний день – ми отримали щиру подяку за нашу роботу: «Опікове відділення КНП ММР “Міська лікарня №3” міста Миколаєва висловлює щиру подяку за одноразове покриття на кушетки, ліжка та операційні столи. Хворим буде комфортніше отримувати медичну допомогу, а медичному персоналу не буде потреби в пранні, сушці та іншій обробці медичної білизни багаторазового використання!»
Найголовніше завдання — допомога військовим. Передали нашим сталевим захисникам харчі, воду, гігієну, маскувальну сітку, аптечки та інші необхідні речі. Разом до Перемоги!!!
Ще один день з роботи нашого волонтерського хабу. Продовжуємо наближати Перемогу – плетемо маскувальні сітки. Працюємо 24/7!!!
І знову допомагаємо нашим «сталевим котикам». Передали військову форму та засоби гігієни. Наші хлопці найкращі!!!
Турнікети, тактичні аптечки та оклюзійні пов’язки – найважливіше для наших захисників, бо вони збережуть їх життя під час бою. Сьогодні передали турнікети, тактичні аптечки та оклюзійні пов’язки нашим хлопчикам. Щиросердечно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні тактичних медичних препаратів та засобів! Разом до Перемоги!
Сьогодні – день допомоги військовим! Передали нашим незламним бійцям харчі, маскувальні сітки, засоби гігієни, спальні мішки, аптечки та ще багато різного та необхідного. Наші хлопці роблять героїчні справи!
Наш благодійний фонд допомагає не тільки військовим, ми допомагаємо всім, кому потрібна допомога в цей складний час. Передали маленькому українцю підгузки та засоби гігієни. Наші діти — це наше майбутнє!
Дуже приємно отримувати слова подяки за свою роботу, це нас спонукає продовжувати працювати й допомагати. Вчора прочитали в соціальній мережі цей зворушливий пост:
«Сьогодні у однієї хорошої людини з’явилися свої власні колеса. А колеса — це завжди певна свобода. Навіть якщо цього разу мова про такі. Величезне дякую за них керівниці Всеукраїнського БФ «Злагода» Ользі Богомоловій. Знайшли, організували доставку в Київ, все вирішили. Наше колективне ДЯКУЮ ВАМ! Взагалі, коли думаю про всіх наших волонтерів, скільки усього вони можуть — у мене просто немає слів. Нам дуже пощастило, що вони у нас є. ДЯКУЮ І НИЗКІЙ УКЛІН ВАМ ЗА ВАШУ РОБОТУ!
Але без нашої участі їм теж ніяк, тож пам’ятаймо — маленьких внесків не буває, бо кожен з них у нашу спільну Перемогу!»
Працюємо щодня! Наша головна ціль зараз — це підтримка військових. Передали нашим «бойовим котикам» на передову смаколики, воду, засоби гігієни та інші необхідні речі. Вони все роблять заради Перемоги!
Піклуємось про поранених захисників! Отримали медикаменти для шпиталю. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас це вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до вільної України!
Дуже приємно знати, що у нашого благодійного фонду так багато друзів, які не тільки допомагають, а й ще розповідають про нас в інших країнах. В наших звітах ми часто дякували нашим друзям з «Альгой» (Ліндау, Баварія). А сьогодні вони нам надіслали приємний сюрприз — фото статті про наш фонд з німецької газети «Heutigen Zeitungsartikel». Разом до Перемоги!
Піклуємось про поранених захисників. Передали до шпиталю футболки та засоби гігієни. Видужуйте скоріше, незламні!
Сьогодні четвер, а це означає, що ми привезли воду до Нікопольської громади, як й обіцяли. Допомагаємо 24/7!


481- 487 день
Ми допомагаємо захисникам щодня, приділяючи особливу увагу пораненим «бойовим котикам». Передали одяг та засоби гігієни для військового шпиталю. Наші хлопці роблять героїчні справи!
Знову дорога… Наш фонд не залишився осторонь від всеукраїнського лиха – екоциду, який підступно зробив наш ворог. Поспішаємо на допомогу до Нікопольської громади. Передали їм воду та багато потрібних речей. Ми усі разом це сила!
Як не скрутно дівчатам з Нікопольської громади, але вони не складають рук та продовжують працювати на Перемогу! Плетуть кікімори та маскувальні сітки! Разом до Перемоги!
Індивідуальна тактична аптечка – найважливіше для наших захисників, бо вона збереже життя. Сьогодні передали індивідуальні тактичні аптечки нашим хлопчикам. Щиросердечно дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні тактичних медичних препаратів та засобів! Разом до Перемоги!
Вирішила змінити діяльність та стати працівницею клінінгової компанії! Шуткую! Прибираю складське приміщення! Прибираю та уявляю, як цим приладдям змітаю орко-сміття з нашої України!
Піклуємось про поранених! Сьогодні отримали від наших найкращих друзів з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff оклюзійні пов’язки. А також дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив цей вантаж до нас за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо разом заради Перемоги!
Робочий день нашого волонтерського хабу! Дякуємо всім, хто доєднався до волонтерського руху! Наші чарівні трудівниці сьогодні готували матеріали для плетіння маскувальних кікімор. Це дуже складна та кропітка робота, але вони невтомні. Разом ми сила, об’єднуємось заради Перемоги!
Щодня допомагаємо нашим незламним захисникам! Сьогодні передали на Бахмутський напрям величезну кількість необхідних речей: продукти, засоби гігієни, медичні препарати. Дякуємо від щирого серця за допомогу мешканців Німеччини та організаторів з «Альгой» (Ліндау, Баварія). Наші хлопці найкращі! Слава Україні!
Сьогодні неділя, але волонтери не мають вихідних. Отримали футболки та медичні препарати для шпиталю. І як завжди цей вантаж доставив до нас перевізник «Нова пошта» за програмою «Гуманітарна Пошта України». Спільно працюємо заради вільної України!
Приміряємо з дівчатами модні капелюшки. Які ж ми красуні! Наші дівчата вміють не тільки маскувальні сітки плести, а й маскувальні кавери на шоломи. Разом до Перемоги!
Неділя продовжується і знову отримуємо вантаж з «Нової пошти» за програмою «Гуманітарна Пошта України». Отримали дуже цінний вантаж – тканину для плетіння маскувальних сіток. Працюємо на Перемогу 24/7!!!