Допомога (Help)

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» с перших днів війни долучився до допомоги збройним силам України та біженцям які постраждали від бойових дій та усім хто потребує допомоги!
Наш фонд надає первинну допомогу та допомогу у переміщенні до других країн біженцям із селищ Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей та міста Маріуполь.
БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» від початку війни долучився до допомоги, але на жаль можливості благодійного фонду «Злагода» обмежені. У зв’язку з цим, ми розпочали благодійні фестивалі-конкурси для усіх хто бажає підтримати Україну у тяжку хвилину: воїнів, дітей, сім’ї, які постраждали від війни. Своїм виступом, натхненням, творчістю, благодійним внеском – ви усі допоможете нашій справі, щоб вона не погасла! Своїм виступом ви приєднаєтесь до великої справи – БЛАГОДІЙНОСТІ, чим підтримаєте Україну! Водночас ви покажете свій талант та допоможете, щоб наш фестиваль – конкурс та наш фонд і надалі міг робити добрі справи з вашою допомогою! Кожен ваш виступ – це як, пазл однієї ВЕЛИКОЇ СПРАВИ!
Усі ваші внески будуть спрямовані на придбання гуманітарної допомоги! Участь кожного з вас показує, що ми – єдині, тому ваша участь дуже важлива у цей час війни! Долучайтесь! Дякуємо вам!! Слава Україні! Героям Слава!
Щоб ознайомитись з положенням або заповнити заявку в електронному вигляді – вам потрібно перейти за https://zlagodafest.org у розділ фестивалі.
Ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” БО ВБФ “Злагода” можно на нашому сайті та соціальній мережі:
Наш сайт
Сторінка у фейсбукці (Ольга Богомолова)
Телеграм канал

Спільнота у вайберу “⁨Звіт”Підтримай Україну”
Будемо вдячні будь-якої вашій допомозі. Дякуємо Вам за підтримку. Ваша допомога безцінна.
З повагою БО ВБФ «Злагода»


БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ:

Благодійна  організація Всеукраїнський
All-Ukrainian charity organization
Благодійний фонд «Злагода»
Charitable Foundation “Zlagoda”
Legal address: Zaporizhzhia, 69041 st. Serhiy Synenka b. 31 office 8
tel. +38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram), +38068-92-70-999; Bfzlagoda@gmail.com website: https://zlagodafest.org
Юридична адреса:  69041 м. Запоріжжя вул. Сергія Синенка б.31 оф.8
тел.+38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram),
+38068-92-70-999; Bfzlagoda@gmail.com сайт: https://zlagodafest.org
Реквізити для перерахування допомоги по Україні:

(Прямим платежем на фонд в гривні)

Отримувач: ВБФ «Злагода»

Р/р № UA103 2047 8000 0026 0079 2491 5618

Код ЄДРПОУ 40314386
Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність фонду

WE WILL BE GRATEFUL FOR
THE SUPPORT AND ASSISTANCE:
Details for transferring aid from other countries:
(Прямим платежем на фонд в EURO)
PAY THRU:
(БАНК ПОСРЕДНИК) COMMERZBANK AG,
FRANKFURT AM MAIN, GERMANY;
SWIFT: COBADEFF
BENEFICIARY BANK:
(БАНК ПОЛУЧАТЕЛЯ) Acc. 400886433201
JSB “UKRGAZBANK”, KYIV, UKRAINE
SWIFT: UGASUAUK
Beneficiary:
(Получатель) UCF Zlagoda,
or IBAN
UA103204780000026007924915618
PURPOSE OF PAYMENT: (НАЗНАЧЕНИЕ ПЛАТЕЖА)
Charitable contribution

(Прямим платежем на фонд в USD)
PAY THRU:
(БАНК ПОСРЕДНИК) DEUTSCHE Bank Trust Company
Americas NEW YORK, USA
SWIFT:BKTRUS33
BENEFICIARY BANK:
(БАНК ПОЛУЧАТЕЛЯ)
Acc.04452135 JSB “UKRGAZBANK”, KYIV, UKRAINE
SWIFT: UGASUAUK
Beneficiary:
(Получатель) UCF Zlagoda,
or IBAN UA103204780000026007924915618
PURPOSE OF PAYMENT:
(НАЗНАЧЕНИЕ ПЛАТЕЖА) Charitable contribution

+38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram), +38068-92-70-999
E-mail: BFzlagoda@gmail.com


До уваги відвідувачів нашого сайту!
БО ВБФ “Злагода” має дуже великий обсяг благодійних робіт.
Ми робимо текстові та фото-звіти практично про кожну нашу справу.
На жаль, наш сайт технічно не може вмістити весь архів звітів (а їх вже більше 2000, і це тільки з початку війни).
Тому на сторінці “Допомога” публікуються лише поточні події у межах одного-двох місяців.
Повністю ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” ви можете у соц.мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/olga.bogomolova2022
Instogramm: https://www.instagram.com/zlagodafest
Telegramm: https://t.me/+xGNw31hrLhk1YjEy
Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAfOWLDlCfqU07OsN0wV9emBvlFuZeR6ifctCbGpKaFYw0cUhEVHG6z7EtGNZGj


Ознайомитись з архiвом дiяльностi БО ВБФ “Злагода” з початку вiйни можно за посиланням738 – 753 день війни
Допомога військовим – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам спальники та тактичні медичні аптечки. Наші “бойові котики” найкращі!
Військовим на передовій так потрібно мати автономне джерело живлення. Передали на «0» зарядну станцію та маскувальні сітки нашим захисникам. Дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні цієї станції. Працюємо заради вільної Країни!
В нашому волонтерському хабі кипить робота. Наші працьовиті «бджілки», наші дівчата, швидко пакують вологі серветки, щоб передати їх нашим захисникам. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Щодня допомагаємо військовим. Передали нашим захисникам маскувальні сітки, засоби гігієни та генератор. Дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу у придбанні генератора. Працюємо заради вільної країни!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам харчі, маскувальні кікімори та тепленькі шкарпетки. Наші “бойові котики” найкращі!
Напередодні свята нам зробили подарунок – автомобіль для виконання гуманітарних завдань. Це авто вже в Запоріжжі та ми вже його активно використовуємо. Дякуємо за такий необхідний подарунок мешканцям Німеччини та організаторам з Hilfe Allgäu, Lindenberg, Баварія, Німеччина. Разом ми сила!
Отримали вантаж продуктів харчування для наших захисників, щоб надати їм сил для боротьби. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Нещодавно наша благодійна організація оголошувала збір на закупівлю основи для плетіння сіток. Дякуємо всім, хто долучився до цього збору. Ми вже отримали цю незвичайну основу, сітки сплетені на такій основі будуть невидимі для дронів. Ми не чекаємо Перемогу, ми її наближаємо завдяки вашим донатам та нашій роботі!
Отримали вантаж корисних смаколиків для аших «бойових котиків та кицюнь». Дякуємо компанії «Lantmännen AXA» за надані смаколики та перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Сьогодні день відпочинку, але наш благодійний фонд працює щодня. Сьогодні був особливий день – ми відправили речі та постільну білизну до дитячого інтернату в Чернігівський області. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставить цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Отримали вантаж смаколиків для наших «бойових котиків та кицюнь». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Маскувальні сітки та кікімори, виготовлені нашими майстринями, мають великий попит у наших захисників. Отримали тканину для плетіння кікімор. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо 24/7!
Відправили до двох госпіталів великий вантаж найнеобхіднішого: медичні препарати, постільну білизну, засоби гігієни та пральну машинку. Дякуємо за допомогу мешканцям Німеччини та організаторам з Hilfe Allgäu, Lindenberg, Баварія, Німеччина. Разом ми сила!
Відправили пральну машинку до госпіталю на Донецький напрям. Щиро дякуємо мешканцям Німеччини та організаторам з Hilfe Allgäu, Lindenberg, Баварія, Німеччина та перевізнику «Нова пошта», який швидко доставить цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо задля Перемоги 24/7!
Щодня допомагаємо військовим. Передали нашим захисникам тепленькі шапки та ковдри, спальники, пічки буржуйки під окопні свічки та генератор. Працюємо заради вільної країни!
Щодня турбуємось про військових! Нашим незламним захисникам зараз нелегко і їм так потрібні сили, щоб знищувати ворога. Передали нашим «бойовим котикам» багато харчів для підтримки сил. Допомагаємо 24/7!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Сьогодні передали нашим захисникам харчі та маскувальні сітки. Дякуємо компанії «Lantmännen AXA» за надані смаколики. Наші “бойові котики” найкращі!


712-737 день війни
Отримали дуже особливий подарунок від Головнокомандуючого Збройних сил України В.Ф.Залужного – прапор з його особистим підписом. Такий цінний презент — наша спільна заслуга, це визнання роботи кожної з нас, щоденної роботи нашого благодійного фонду! Наші дівчата – найкращі!
Отримали пічки під окопні свічки. Нашим захисникам дуже сподобались ці чудо-пічки. Щиро дякуємо парафіянам та настоятелю храму «Святого Апостола Андрія Першозванного»
отцю Ігорю с. Верхівка Луцького району Волинської області https://www.facebook.com/profile.php?id=61555477867238… та пану Олександру з с. Липини Луцького району Волинської області за такі чудо-пічки. А також дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Допомога військовим – це зараз найголовніше! Передали нашим “бойовим котикам” маскувальні кікімори, зроблені нашими майстринями, взуття від фірми «Гепард», чудо-пічки буржуйки, харчі й інші необхідні речі. Допомагаємо 24/7!
Допомагаємо нашим військовим! Відправили харчі, маскувальні сітки та взуття на «0». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Щодня турбуємось про військових! Відправили нашим «бойовим котикам» багато необхідних речей. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Продовжуємо взувати наших «бойових котиків та кицюнь». Їм дуже подобається це комфортне взуття. Дякуємо фірмі «Гепард» та пану Юрію за взуття для наших захисників. Разом до Перемоги!
Допомога військовим – це зараз найголовніше! Передали нашим “бойовим котикам” маскувальні сітки, зроблені нашими майстринями, взуття від фірми «Гепард», чудо-пічки буржуйки, окопні свічки, харчі, тактичні аптечки, одяг й інші необхідні речі. Допомагаємо 24/7!
Отримали вантаж медичних препаратів для госпіталів. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Відправили харчі нашим військовим. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Сьогодні отримали корм для собак, який ми відвеземо до пухнастиків в сіру зону. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам чудо-пічки буржуйки під окопні свічки. Наші “бойові котики” найкращі!
Напередодні Дня св. Валентина Центр «Грані» ініціював проведення відкритої благодійної акції «Подаруй серце захисникам». До заходу долучились вихованці, школярі, студенти та педагоги закладів освіти Запорізької області. Учасники підготували різноманітні за жанром та технікою виконання листівки-валентинки і написали слова вдячності та любові. Сьогодні ми забрали з центру «Грані» ці листівки-валентинки та передамо їх нашим «бойовим котикам». Нехай щирі вітання зігріють серця захисників та захисниць і надихнуть на Перемогу!
Отримали дещо цікавеньке для наших «бойових котиків». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Допомагаємо нашим військовим! Відправили їм харчі та зимове взуття. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставив цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Отримали важливий вантаж: мішки для виготовлення маскувальних кікімор, Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив до нас цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Допомагаємо військовим щодня. Передали турнікети, важливі медичні препарати, перев’язувальні та кровоспинні засоби та інші необхідні речі. Дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу. Працюємо заради вільної країни!
Нещодавно Центр «Грані» провів відкриту благодійну акцію «Подаруй серце захисникам». Дякуємо вихованцям, школярам, студентам та педагогам закладів освіти Запорізької області за листівки-валентинки та малюнки з словами вдячності та любові. На тому тижні ми передали ці валентинки та дитячі малюнки нашим «бойовим котикам». Нехай щирі вітання зігріють серця захисників та захисниць!
Піклуємось і не забуваємо людей літнього віку! Минулого тижня відвідали будинок для літніх людей й передали їм найнеобхідніші ліки. Вони щиро дякували за турботу. Допомагаємо 24/7!
Благодійний фонд «Злагода» завжди піклується та підтримує людей з інвалідністю. Відвезли до психоневрологічного інтернату подарунки: одяг, настільні ігри, іграшки, канцтовари та інші необхідні речі. Допомагаємо 24/7!
На тому тижні відвідали багатостраждальний Оріхівський район. Передали до місцевого медичного закладу «памперси», засоби гігієни та ліки. Працюємо 24/7!
Щодня допомагаємо військовим. Під час поїздки до Оріхівського району відвідали наших захисників й передали їм маскувальні сітки, харчі та тактичну медицину. Щиро дякуємо всім небайдужим братам та сестрам волонтерам, які відгукнулись на наш заклик щодо маскувальних сіток та нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу. Працюємо заради вільної країни!
На початку лютого ми запрошували охочих взяти участь у виставці Дитячих малюнків «Україна в кожнім серці». Цю виставку організовували волонтери Німеччини та Великої Британії. В день другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, наші колеги з Німеччини провели акцію, де виставили малюнки наших діток. Разом до Перемоги!
Минулий тиждень був дуже насиченим. Передали нашим “бойовим котикам” маскувальні кікімори, зроблені нашими майстринями, окопні свічки, харчі, тактичну медицину й інші необхідні речі. Дякуємо нашим друзям з Уельсу «Stand with Ukraine» Cardiff за допомогу. Наші “бойові котики” найкращі!
Отримали великий вантаж маскувальних сіток. Щиро дякуємо великій родині волонтерів, які відгукнулись на наш заклик щодо допомоги з маскувальними сітками та перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». А також зібрали маскувальні сіточки від наших працьовитих «павучків» з Запорізької гімназії №32. Щодня наближаємо Перемогу!
Відправили харчі нашим військовим. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!


702 – 711 день вiйни
Ми лише вчора отримали чудо-пічки, які працюють на окопних свічках, й зранку розпочали їх надсилати нашим хлопцям на “0”. Щойно отримали звіт, що пічки вже у хлопців на “0”. Працюємо 24/7!
Допомагаємо захисникам! Відправили харчі, спальники та тепленькі ковдри нашим «бойовим котикам та кицюням» на «0». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Щодня допомагаємо нашим незламним військовим! Передали харчі нашим захисникам на «0». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставив цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Допомагаємо нашим військовим! Відправили харчі на «0». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!
Підтримка військових – це зараз найголовніше! Передали нашим захисникам чудо-пічки буржуйки, харчі, засоби гігієни, медичні препарати й інші необхідні речі. Наші “бойові котики” найкращі!
Продовжуємо взувати наших «бойових котиків та кицюнь». Сьогодні отримали фото від дуже задоволених «кицюнь» – військових парамедиків. Дякуємо фірмі «Гепард» за якісне зимове взуття для наших захисників. Разом до Перемоги!
Наша головна ціль зараз — це підтримка військових! Передали нашим захисникам харчі, пічки буржуйки, окопні свічки до них й деякі інші ніштячки. Наші хлопці — найкращі!
Продовжуємо взувати наших «бойових котиків та кицюнь». Вони дякують за таке комфортне взуття. Дякуємо фірмі «Гепард» за якісне взуття для наших захисників. Разом до Перемоги!
Щодня допомагаємо нашим рідненьким захисникам! Передали їм харчі, спальники, маскувальні кікімори та нашоломники, які плетуть наші працьовиті дівчата. Працюємо задля Перемоги 24/7!
Отримали вантаж смаколиків та супчиків по-домашньому для захисників. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Особливу увагу наш фонд приділяє дітям тимчасово переселених осіб, Передали їм тепле зимове взуття. Щиро дякуємо фірмі «Гепард» й пану Юрію за надане взуття та перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щирі посмішки малечі — найкраща вдячність для нас!
Ще фото задоволених «бойових котиків та кицюнь». Вони красно дякують за класне взуття. Щиро дякуємо фірмі «Гепард» й пану Юрію за надане взуття для наших захисників та перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Щодня підтримуємо військових! Передали нашим захисникам харчі, пічки буржуйки, окопні свічки й інші необхідні речі. Наші хлопці — найкращі!


698 – 701 день війни

Щодня підтримуємо військових! Передали нашим захисникам харчі та взуття. Допомагаємо 24/7!
Продовжуємо передавати комфортне взуття нашим «бойовим котикам та кицюням». Щодня наближаємо Перемогу!
Наш благодійний фонд завжди підтримує тих, хто найбільше цього потребує. Передали в пологовий будинок підгузки й багато необхідного для майбутніх українців. Працюємо 24/7!
Особливу увагу наш фонд приділяє дітям. Передали малечі тимчасово переселених осіб тепле взуття. А їх щирі посмішки — найкраща вдячність для нас!
Працюємо щодня. Отримали вантаж смаколиків для захисників. Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Щодня наближаємо Перемогу!
Наш фонд надає допомогу всім, кому вона дуже необхідна. Вчора відвідали будинок для людей похилого віку. Передали харчі та засоби гігієни та інші необхідні речі. Допомагаємо 24/7!
Продовжуємо взувати наших «бойових котиків та кицюнь». Вони щиро дякують нам за таку класне взуття. Дякуємо фірмі «Гепард» за якісне зимове взуття для наших захисників. Разом до Перемоги!
Наша головна ціль зараз — це підтримка військових! Передали нашим захисникам харчі, маскувальний одяг, ліки й деякі інші ніштячки. Наші хлопці — найкращі!
Зараз зима й нашим захисникам так необхідні пічки. Отримали пічки під окопні свічки. Щиро дякуємо парафіянам та настоятелю храму «Святого Апостола Андрія Першозванного» отцю Ігорю с. Верхівка Луцького району Волинської області та пану Олександру з с. Липини Луцького району Волинської області за такі чудо-пічки. А також дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Разом до Перемоги!
Військові зараз постійно питають нас про окопні свічки. Сьогодні ми отримали вантаж окопних свічок від Придніпровського ліцею. Красно дякуємо працівникам Придніпровського ліцею, а особливо Лісановій Тетяні, вона особисто топила віск та заливала всі свічки, Яригі Володимиру та Онищенко Володимиру, чоловікам, жінкам, вчителям ліцею та всім небайдужим жителям Придніпровського та Мусіївки. А також дякуємо перевізнику «Нова пошта», який доставив нам цей вантаж за програмою «Гуманітарна Пошта України». Працюємо задля Перемоги 24/7!
Допомагаємо нашим незламним військовим! Відправили харчі нашим захисникам на «0». Дякуємо перевізнику «Нова пошта», який швидко доставить цей вантаж нашим захисникам за програмою «Гуманітарна Пошта України». Допомагаємо 24/7!