Допомога (Help)

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» с перших днів війни долучився до допомоги збройним силам України та біженцям які постраждали від бойових дій та усім хто потребує допомоги!
Наш фонд надає первинну допомогу та допомогу у переміщенні до других країн біженцям із селищ Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей та міста Маріуполь.
БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» від початку війни долучився до допомоги, але на жаль можливості благодійного фонду «Злагода» обмежені. У зв’язку з цим, ми розпочали благодійні фестивалі-конкурси для усіх хто бажає підтримати Україну у тяжку хвилину: воїнів, дітей, сім’ї, які постраждали від війни. Своїм виступом, натхненням, творчістю, благодійним внеском – ви усі допоможете нашій справі, щоб вона не погасла! Своїм виступом ви приєднаєтесь до великої справи – БЛАГОДІЙНОСТІ, чим підтримаєте Україну! Водночас ви покажете свій талант та допоможете, щоб наш фестиваль – конкурс та наш фонд і надалі міг робити добрі справи з вашою допомогою! Кожен ваш виступ – це як, пазл однієї ВЕЛИКОЇ СПРАВИ!
Усі ваші внески будуть спрямовані на придбання гуманітарної допомоги! Участь кожного з вас показує, що ми – єдині, тому ваша участь дуже важлива у цей час війни! Долучайтесь! Дякуємо вам!! Слава Україні! Героям Слава!
Щоб ознайомитись з положенням або заповнити заявку в електронному вигляді – вам потрібно перейти за https://zlagodafest.org у розділ фестивалі.
Ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” БО ВБФ “Злагода” можно на нашому сайті та соціальній мережі:
Наш сайт
Сторінка у фейсбукці (Ольга Богомолова)
Телеграм канал

Спільнота у вайберу “⁨Звіт”Підтримай Україну”

Будемо вдячні будь-якої вашій допомозі. Дякуємо Вам за підтримку. Ваша допомога безцінна.
З повагою БО ВБФ «Злагода»

    
252-257  день війни

Передали допомогу лікарні в м. Гуляйполе. Дякуємо лікарю гінекології, Тамарі Евгенівні, що змогла прийняти вантаж.

Допомагаємо малюкам та їх батькам. Ось такі надзвичайно чарівні в нас є переселенці. Бережи вас Бог.

Допомагаємо лежачим хворим. На жаль, дуже багато людей виїхало, добре коли в рідних є змога дбати про своїх близьких.

Подобаються мені собачки, тому не забуваємо передавати корм в притулки та допомагати людям які приютили в себе тварин. Добро переможе зло. Не будьте байдужі.

Які ж в нас прекрасні діти. Вони майбутнє нашої нації. Тому, ми маємо навчити їх бути сміливості та справедливості. Нехай вони знають помилки минулого та не допускають їх к майбутньому. А зараз треба зробити так, щоб в них було все необхідне.

Допомога ЗСУ. Дякуємо  вам  хлопці!  Слава  героям!

Надали гуманітарну допомогу переселенцям. Продуктами харчування та засобами гігієни.

Готуємо вантаж на госпіталь до Слов’янська. Дякую Благодійному фонду Об’єднання волонтерів Запоріжжя за надані для госпіталю інвалідні коляски, ходунки, милиці та палички.

Допомога військовим, надалі продуктові набори та необхідні речі. Бережіть себе та нас від загарбників.

Набори для переселенців. Дитяче харчування та засоби гігієни від наших іноземних партнерів.

Допомагаємо діткам, збираємо їм смачні натуральні суміші та памперси. Маємо надію, що в них буде краще майбутнє.

Дякуємо 32 школі за маскувальні сітки. Дівчата стабільно передають нашим військовим, міняючи кольори в залежності від сезону.

Ще один вантаж медикаментів для наших захисників. Вантаж вирушив на передову, де він вкрай необхідний. Віримо в ЗСУ.

Допомагаємо самотнім літнім людям продуктами харчування.

Надалі продуктові набори нашим військовим. Кушайте смачно, будьте сильні та сміливі. Чекаємо на перемогу.


244-251 день війни

Неділя нам не до відпочинку. Це наш маленький внесок у нашу Перемогу. Хлопці в окопах будуть дуже вдячні. Щиро вдячні  Наталії Янчук та Анатолію Шляхтичу за проведений нам сьогодні  майстер клас з виготовлення окопних свічок.

Нами було зібрано більше 200 кг парафіну, воску і більше 400 бляшанок. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому зборі. Дякуємо Сидоренко Надію за 110 кг парафіну, колективу та батькам Запорізькій загальноосвітній школі #32 за наданий парафін та бляшанок, Попову Ольгу за допомогу в організації збору парафіну та бляшанок. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому зборі.

Але ми не закінчуємо збір парафіну та бляшанок  збір постійний до нашої Перемоги. Завжди приймаємо парафін та залізні банки. Контактний телефон 0667859599 Ольга

Допомагаємо військовим їжею, індивідуальними аптечками. В нас хлопці надзвичайно сміливі. Пишаємося ними. Віримо в Перемогу

Чим більше пізнаю людей, тим більше радують тварини. Доставили корм для собак в притулок. Не забувайте, що скоро їдуть холоди, тому турбуйтеся про котів та собачок в яких немає дому.

Дякуємо Коруку Олегу Миколайовичу, що передав продукти харчування та смачненьку воду для наших захисників.

Відправили авто на передову, невеличка передача всього необхідного нашим захисникам.

Сьогодні дощик, як би не хотілося виходити з дому, але треба. Все заради нашої Перемоги! Передала естафету із м. Запоріжжя колегам волонтерам в м. Дніпро !! Збираємо машину з гуманітарною допомогою у прифронтове місто Святогірськ, Донецької обл. це вже наша друга машина до цього міста.

Допомагаємо  нашим  хлопцям!  Передали  багато чого і  їжу  та  все  необхідне для  них. Ми вам вдячні  ви  наші герої! Слава  Україні!

Які в нас чудові діти, вони надзвичайні. За ними майбутнє цілої нації. Сьогодні Євген передав на ЗСУ свої заощадження із скарбнички! Дякуємо кожному, хто робить вклад в спільну перемогу.

Допомагаємо діткам переселенців спільно з об’єднанням українців в місті Касель та околицях. Ось такі чудові люди там мешкають. Та висловлюємо вдячність Віктору Бурячку. Відділу допомоги Україні при  Мальтійському ордені в місті Каселі. Разом з вами в нас є можливість допомогти більшій кількості людей, це чудово.

Кожне життя то скарб. Діти не винні в тому, що в їх місто прийшла війна. Вони народились в час важких випробувань. Наша задача, зробити так, щоб їх шлях був трохи простіше. Передаємо гуманітарну допомогу переселенцям.

А як ви проводите суботній день? А ми з друзями волонтерами пакуємо серветки. 2 тони серветок для нас це не важке діло, з початку війни ми же запакували понад 15 тн!!! Ось так весело, та в дружній атмосфері волонтерства, робимо добрі справи. Разом ми сила! Слава Україні!

Наші сурові військові завжди радіють коли ми передаємо солодке, як приємність до основної передачі. Дякуємо, що бороните нашу Свободу, на жаль, інколи ціною свого життя.

Підтримка, це та робота, яку роблять волонтери. Ми ті люди які допомагають заради бойового духу, а інколи ми можемо трішки більше. Дякуємо ЗСУ ️ Молимось за вас.

Допомога діткам, завжди була в пріоритети у Благодійного Фонду Злагода.  Зараз ми також робимо добрі справи, але на жаль, вже за інших обставин.


236 -243 день війни

Передали гуманітарну допомогу в Гуляйполе, лікарні. Зараз вони знаходяться в важкому становищі. Ситуації в місті на жаль, залишається дуже важкою.

Допомагаємо переселенцям, відправляємо гуманітарну допомогу та надаємо підтримку людям.

Сьогодні в 9 ранку завантажили автомобіль. Голова Благодійного Фонду Злагода, Ольга зустрілась з нашими захисниками та передала їм допомогу.

Вдячні за передачу комунальний заклад дошкільної освіти номер 2″Капітошка”.м.Нікополь.

Ви найкращі

Передали захисникам нижню білизну, маскувальні сітки та кікімори, дитячі обереги. Віримо ЗСУ, та підтримуємо їх тим чим можемо. Чекаємо на перемогу.

Сьогодні відправили автомобіль зі усім необхідним, медикаменти та їжа в лікарню Гуляйполе.

Допомога діткам для нас завжди була в пріоритети, зараз не є виключенням. Ми опікуємося переселенцями та надаємо допомогу їжею, одягом та засобами гігієни.

Ми надзвичайно вдячні кожному хто допомагає зараз в такий скрутний час. Зворушливими завжди є передачі від дітей. Дякуємо колективу “КОМУНАЛЬНОГО ПОЗАШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ”,

«ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ №1», ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, Гурток “Чарівний бісер”. Вони створили такі милі обереги для наших військових.

Добрі та позитивні моменти, це коли хлопці читають листи з дому, від рідних та близьких. Радіємо коли є змога передати їм щось смачненьке.

Допомагає переселенцям, видаємо продукти харчування та іншу гуманітарну допомогу.

Доставили разом із нашими друзями волонтерами до м. Дніпра машину гуманітарної допомоги у м. Ізюм. Передали місцевим жителям міста та в шпиталь.

Доставили разом із нашими друзями волонтерами до м. Дніпра машину гуманітарної допомоги у м. Ізюм. Передали місцевим жителям міста та в шпиталь.

Передали до прифронтової дитячої лікарні м. Краматорськ продукти харчування, ліки, засоби гігієни та ще багато корисного.

Передаю естафету своїм колегам волонтерам із м. Дніпра зі збирання машини з гуманітарною допомогою для мешканців прифронтового міста у Донецькій області м. Святогірська. Передали продукти харчування тушковану кашу макарони.

Передали в госпіталь багато потрібного медикаментів та їжу, нагрівачі. Дякуємо тим хто рятує життя нашим захисникам.

Зібрали бійця на 0, видали сухий пайок вологі серветки та окопні свічки.

Допомагаємо переселенцям. Добро завжди повертається, робіть гарні справи.

Допомагаємо людям похилого віку та дітям це щастя що ми можемо допомогти їм.

Передали нашим котикам трохи смаколиків. Віримо у ЗСУ. Все буде Україна!

Субота, доки війна вихідних немає, треба допомагати. Відправили сьогодні 300 кг продуктів нашим захисникам. Чекаємо від них зворотного зв’язку. Слава нашим героям! Слава Україні!


229-235 день війни

Довезли допомогу в місто Купянськ, допомога місцевим жителям.

Передали нашим кошинятам їжу та індивідуальні аптечки. Віримо в ЗСУ  Слава Україні.

Кожного разу приїжджаю к дівчатам в Запорізьку гімназію 32 і вони завжди готові, щось передати нашим захисникам. Кожного разу, це якісні маскувальні сітки, віск та банки для окопних свічок, також спідня білизна, щоб хлопцям було більш комфортно. Дякуємо, що ви з нами.

Дякуємо Анжелі за набори індивідуальних аптечок, для наших військових. Нажаль, зараз це дуже актуально, їх катастрофічно не вистачає.

Надали вологі серветки захисникам, в умовах коли немає води, вони економлять кожну краплю, такий варіант помити руки, дуже актуальний. Також дякуємо волонтерам за допомогу в створенні окопних свічок.

Допомагаємо маленьким жителям України, ви чудові. Віримо в те, що ваше дитинство буде щасливим в нашій країні яка обов’язково переможе.

Отримали гуманітарну допомогу. Хочемо подякувати Об’єднанню українців в місті Касель та околицях, окрема вдячність Віктору Бурячку. Відділу допомоги Україні при  Мальтійському ордені в місті Каселі. Ваша підтримка для нас дуже важлива.

Дякуємо за допомогу @immanuelzp, @edm.youth

Завдяки Вам ми маємо можливість допомогти багатьом сім’ям переселенців. Віримо в Україну.

Передали гуманітарну допомогу переселенцям,які залишаються і їм вкрай необхідна наша підтримка. Дякуємо за допомогу @immanuelzp, @edm.youth Завдяки Вам ми маємо можливість допомогти багатьом сім’ям. Віримо в Україну.

Ще одна передача доїхала до наших захисників. Віримо в Перемогу. Дякуємо за допомогу @immanuelzp, @edm.youth Завдяки Вам ми маємо можливість допомогти багатьом. Все буде добре.

Передали гуманітарну допомогу переселенцям. Багато людей виїхали з міста, але є люди які залишаються і їм вкрай необхідна наша підтримка. Дякуємо за допомогу @immanuelzp, @edm.youth Завдяки Вам ми маємо можливість допомогти багатьом сім’ям переселенців. Віримо в Україну.


222-228 день війни! 

Зробили нашим кошенятам приємно. Передали багато всього необхідного та обов’язково листи вдячності від дітей та обереги створенні власними руками.

Ось такі казкові герої народжуються на просторах України. Наші майстри створили маскувальні костюми кікімор. В яких навіть діти можуть лякати недолугих орків. Наші хлопці вдячні Anna Olyushina  https://www.facebook.com/anna.olyushina за її кропітливу щоденну працю! Разом ми сила! Слава Україні!

Чим відрізняється армія країни агресора від нашої. Тим, що в нас волонтери можуть все. Якщо потрібно і зірочки з неба. Зараз знайшли ліжка для хлопців. Будемо створювати місця відпочинку для наших захисників. Віримо в ЗСУ та допомагаємо.

Дивлюсь, я на яскраві малюнки та душа співає. В нас самі талановиті діти. В їх роботах стільки любові. Це дуже важливо для наших військових отримати вісточку з дому та знати заради кого вони захищають Україну від загарбників. Майбутнє України зараз в під охороною ЗСУ.

Доїхала допомога в м. Ізюм, хтось має за це все відповісти. За жах, розруху та страждання людей. Підтримуємо своїх та віримо в світле майбутнє.

Сьогодні зібрали машину на лікарню Гуляй поле. Там багато лишилося лежачих хворих старих людей. Веземо медикаменти, їжу, швидкого приготування, одяг та багато різного необхідного.

Надали адресну допомогу людям похилого віку, двум лежачим хворим.

Запоріжжя прийняло естафету, збираємо машину на Ізюм. Передали консерви, макарони, кашу, медикаменти, наступне завантаження в м. Дніпро.

Допомагаємо нашим захисникам

передали спорядження, індивідуальні аптечки, їжу. Слава нашим героям!

Допомагаємо нашим захисникам! Віримо у ЗСУ! Передали взуття маскувальну сітку, теплий одяг, їжу та дитячі малюнки обереги!

Дякуємо заводу м. Дніпро який надав нашому фонду 2тн вологих серветок!

Передали до шпиталю міста Дніпро медикаменти та продукти харчування.

Відправили на лікарню міста Гуляй поле медикаменти, харчування та багато чого потрібного.

Запаковали 2 тн вологих серветок. Вийшло 2500 індивідуальних пакетів. Дякую всім, хто прийшов до нас на допомогу. Разом ми сила! Нас не перемогти! Слава Україні!

Передали кікімори нашим захисникам! Нехай орки бояться – наші скрізь!! Передали їжу та окопні свічки. Слава нашим Героям


214-220 день війни

Допомога переселенцям які зараз перебувають в місті Запоріжжя. Надаємо продукти харчування та засоби гігієни.

Ще одне авто поїхало на передову. Ось ми з вами сила. Творимо наше майбутнє, віримо, надіємось, допомагаємо та молимось за Україну.

Чудові хлопці, патріотичне фото, гарна передача. Ось, що можу сказати про волонтерський рух. 250 кілограмів гуманітарної допомоги доїхали до військового шпиталю. Медикаменти, продукти харчування та одяг. Ми з вами сила, підтримуємо своїх.🇺🇦

Відправили на передову маскувальні сітки, та провізію. Маємо піклуватись про ЗСУ. Вони наша надія на Перемогу.

Зібрали військового. Допомогли спорядженням, медичною аптечкою, спальним мішком та іншим.

Благодійний фонд Злагода, щодня відправляє передачи,  військовим. Підтримуємо своїх.

Ще один вантаж в область з дитячим харчуванням та засобами гігієни.

Дякуємо за допомогу та збір  медичних аптечок. Разом ми сила. Віримо в Перемогу та ЗСУ.❤️
Окрема подяка волонтерам
Angel Smith та Дмитро Бабенко. Ви найкращі 💙💛

Допомагаємо нашим переселенцям, формуємо продовольчі набори. Кожен може зробити по одній добрій справі, це вже велика сила добра.

Дякуємо, 32 школі, вони передали шкарпетки, створили маскувальні сітки та банки з воском для окопних свічок.

Гарні хлопці отримали наш вантаж. Доїхав успішно на передову. Тримаємо оборону, волонтерський фронт працює.

Відправили авто в польовий шпиталь. Віримо, що все доїде в цілості та повному обсязі.

Завдяки нашим майстриням в нас є змога постійно передавати маскувальні сітки та обереги для наших захисниць та захисників. Віримо в ЗСУ та Перемогу.

Допомагаємо лежачим хворим. Передали медикаменти та засоби від пролежнів.


207-213 день війни

Відправили вантаж на передову, хлопці звільнили велику територію від загарбників, а ми допомагаємо їм чим можемо. Провізією, медикаментами та засобами гігієни. Віримо в ЗСУ.

Ще один важливий вантаж на передову. Спасибі, що ви боритесь за нас. Надзвичайні наші військові. Молимось за те, щоб всі були в безпеці та Перемогу України.

Вантаж доїхав до захисників. Дякуємо, за вашу відвагу. Віримо в ЗСУ.

Малятка то є щастя. Зміна поколінь. Маємо надію, що в них буде краще майбутнє. Допомагаємо переселенцям.

Передали хлопцям на передову продукти харчування та засоби гігієни. Медикаменти та трошки турботи. Віримо в Своїй. Україна понад усе.🇺🇦

Наші люди, залишились без домівок та інколи віри. Втомлені, кожного дня тримаються та вирішують дуже багато питань. З документами, їжею, житлом. Маємо надію, що наші невеличкі продовольчі набори, допомагають в цих скрутних умовах.

Формуємо продовольчі набори для переселенців та їх домашніх улюбленців. Дякуємо, що не залишаєте друзів своїх менших на напризволяще.

Справжні чоловіки, що зараз боронять наші кордони. Дякуємо за відвагу. Ми вас підприєму.

Допомагаємо нашим хлопцям. ЗСУ зараз на вас велика надія та відповідальність. Бережіть Запоріжжя, а ми будемо вдячні, та робити свою волонтерську роботу заради спільної перемоги.

Видаємо продовольчі набори та засоби гігієни переселенцям. Розуміємо, як багато люди втратили, та в якому психологічному стані вони зараз знаходиться. Віримо в краще.

Коли їдеш у машині, а по місту стріляють ракетами. Чуєш як вони вибухають. Голова йде обертом. Тому і фото зверху до гори. Символічно… Тримаємось разом.💙💛

Допомагаємо захисникам, передали на 0 турнікети, смаколики, сухі пайки, вологі серветки та маскувальні сітки.

Допомогли бійцям зі спорядженням, берцами, карематами, надали спальники та продукти харчування.


200 -206 день війни

Допомогли діткам переселенцям. Надали одяг, продукти харчування, засоби гігієни. Дбаємо про наше майбутнє.

Наші захисники отримали передачу від благодійного Фонду Злагода. Зараз набагато менше організацій допомагає, багато волонтерів не мають змоги підтримувати той самий темп, що спочатку війни. Дякуємо, нашим партнерам, що відправляєте нам допомогу з інших країн. Віримо в Україну.🇺🇦

Ще одна передача поїхала на передову. Віримо в ЗСУ та підтримуємо їх смачними передачами. Відправили ліки та засоби гігієни також.

250 кілометрів гуманітарної допомоги. Ось такі сильні наші дівчата. Вони працюють на одному рівні з хлопцями, другий тил. Що знаходить неможливе та доставляє все вчясно.

Допомога біженцям вже стала для нас повсякденною справою, інколи ми гадаємо, як скоро люди зможуть мати можливість на нормальне життя. Маємо надію, що Україна скоро Переможе.

Хлопці щодня роблять наше життя більш безпечним. Ризикують своїм життям. Багатьох з них чекають, жінки, рідні та близькі які також потребують їх підтримки та допомоги. Повертайтесь живими. Віримо в ЗСУ.❤️

Дякуємо, колективу 32 школи гімназії м. Запоріжжя, що зробили та передали маскувальні сітки, листи с побажаннями нашим захисникам від учнів цієї гімназії.


193 – 199  день  війни.                                                                                                           Передали нашим правоохоронцям засоби захисту. Радіємо, разом з ними.

Надали нашим сміливим захисникам, продукти харчування та індивідуальні аптечки бо розуміємо, що зараз, це все дуже швидко витрачається, а їм в краї необхідна наша підтримка. Віримо в ЗСУ.

Продовжуємо надавати допомогу переселенцям які переїхали до Запоріжжя. Віримо, що зможемо добрими справами, трошки зменшити стрес, який в них є, від чималих втрат.

Коли передаємо на передову засоби гігієни, їжу, медикаменти, завжди кладемо малюнки та листи від діток, які пишуть військовим слова підтримки. Сьогодні є маленькі обереги створенні власними ручками.

Завантажили машину на передову. Виїхала, маємо надію на те, що буде доставлено швидко та в цілості.

Сьогодні доставили вантаж до Слов’янського шпиталю! Привезли все що потрібно всього забагато медикаменти харчування гігієну і багато різного смачненького!

Допомога діткам, завжди була в пріоритети у Благодійного Фонду Злагода.  Зараз ми також робимо добрі справи, але на жаль, вже за інших обставин.

А як ви проводите свій час, ми з друзями пакуємо серветки. 2 тонни, це зовсім немало, повірте. Ось так весело, та в дружній атмосфері волонтерства, робимо добрі справи.

Сьогодні зробили відправку новою поштою нашим військовим. Запакували продукти, засоби гігієни та медикаменти.

Наші сурові військові завжди радіють коли ми передаємо солодке, як приємність до основної передачі. Дякуємо, що бороните нашу Свободу, на жаль, інколи ціною свого життя.

Допомагаємо людині, що зараз прикована до ліжка. Бажаємо здоров’я та терпіння родині.

Підтримка, це та робота, яку роблять волонтери. Ми ті люди які допомагають заради бойового духу, а інколи ми можемо трішки більше. Дякуємо ЗСУ ❤️🙏 Молимось за вас.

Маскувальні сітки, це те, що ми на постійній основі, передаємо для наших військових. Їх дуже багато потрібно, просимо людей долучитись до їх створення. Зараз вже осінь ми змінюємо кольори.

В нашому дитинстві ми не розуміли, що таке війна. А сучасні діти живуть в цих реаліях. Віримо, що ми зможемо подолати все, та це покоління зможе побудувати краще життя, створити нову реальність.

 
 

 


185-192 день війни! Разом ми сила нас не подолати! Передали захисникам засоби гігієни та багато інших необхідних речей та ліків. Віримо в Перемогу. Та дуже чекаємо.
Відправили посилку на передову. Хлопців дуже шкода, зараз дуже гаряче на нульових позиціях. Бережіть себе. Дякуємо, що захищаєте нас від ворогів.
Збираємо по можливості набори для переселенців з маленькими дітками. Розуміємо як всі товари подорожчали та як важко людям, що втратили власний дім, пристосовуватись до нових умов.
Надали нашим військовим медикаменти та засоби дезінфекції та гігієни.
На передову відправили продукти харчування. Підтримуємо наших хлопців які зараз на лінії фронту, боронять нас від сил зла. Віримо в ЗСУ.
До нас завітав військовий лікар, що працює безпосередньо з пораненими в польових умовах. Надали турнікети та ліки, кровоспинні засоби.
Вдягли ще одного військового, незабаром він поїде до лінії фронту. Маємо надію, що наші хлопці повернуться додому живими та здоровими до своїх рідних та друзів.
Поліція зараз робить теж дуже велику роботу, бо дуже багато зброї зараз серед людей. Тому ми розуміємо, що наш спокій залежить від їхньої роботи, передали жилети, берці, плити, спальники. Дякую за допомогу, нашому другу з Канади Ауріці.
Передача для переселенців, що зараз переїхали до Запоріжжя. Зараз ми не так часто допомагаємо індивідуально, тільки в певних випадках.
Отримали 2 тони серветок. Дякую нашому другу волонтеру Тарасу, що привіз із Дніпра до Запоріжжя.
Сьогодні збирали машину з дуже потрібним вантажем на Слов’янський шпиталь, естафету із завантаження – прийняли ми у Запоріжжі закінчимо завантажувати до повної у Дніпрі. Спільними зусиллями зібрали понад пів машини у Запоріжжі. Спасибі наші друзі БФ Об’єднання волонтерів Запоріжжя та БФ Об’єднані турботою за допомогу у зборі. Машина з вантажем буде вже в суботу, в Слов’янську, дякуємо нашому відважному водієві -Тарасу завжди доставить вантаж в цілості в термін, туди де вантаж дуже чекають.


178-184 день  війни.

За  цю  неділю  нашою   командою Благодійного  фонду  Злагода було  зроблено  багато  добрих  справ все це для  досягнення нашої спільної мети: задля перемоги України.

Зібрали  хлопця  на  захист  нашої України наш  фонд  надав: Спальник,   каримат,  берці,  плитоноску  з  захисними   плитами та одяг. Віримо  у  Перемогу!

Передали  амуніцію  нашим  поліцейським! Дякуємо  за надану  допомогу  нашому другу  Ауріки із Канади!

Передали  амуніцію  нашим захисникам!  Дякуємо  за надану  допомогу  нашому другу  Ауріки із Канади! Все  для  нашої  Перемоги!

Кожного дня  надаємо   допомогу  наших  захисникам!!! Слава  Україні!

Дякуємо Ганні Олюшиній  з  міста  Одеси за її  працю!!  Кікімори чудові, наших захисників   ворог  не побачить!  Всі  ми  разом  сила! Нас  не   подолати!

Дякуємо Благодійному  фонду  «Об,єднання волонтерів Запоріжжя» за  надану  допомогу  нашим захисникам!  Перемога  за  нами!

Дякуємо  колективу  дошкільного  закладу №2 «Капітошка»  за  пробки  та  листи обереги нашим захисникам! Ми чекаємо Вас  с Перемогою!  Повертайтесь до  дому  скоріше. Вас  люблять, за вас ми  молимося!

Дякуємо  колективу Запорізького загальноосвітньої школи №32  за  вашу  велику  допомогу  в  нашій  спільній справі задля  нашої Перемоги!  Дякуємо   вам  за  ваш  труд ! Ваші  маскувальні  сітки  що  ми  передаємо   нашим  захисникам   рятують  багато  життів! Слава  Україні! Разом  до Перемоги!

Надали допомогу  захиснику бойову маскувальну  кікімору – лякати орків,  плитоноску  з плитами, їжу  та  ще  багато потрібних  речей! Слава  нашим героям!

Передали  на 0  багато вологих  серветок та  засобів  гігієни  для  наших  захисників!  Вдячні  Вам! Чекаємо  вас  с  Перемогою!

Надаємо допомогу   переселенцям ! Чекаємо  на  Перемогу!  Слава  Україні!


171-177 –  день  війни

Збираємо для хлопців на передову, передачу. Добре, що отримали та знайшли час на звіт.

Допомога біженцям та переселенцям. Надаємо, для сімей необхідні речі. Радіємо, що ви в безпеці.

Невеличкі приємності для наших військових. Діти створюють з любов’ю маленькі сувеніри, які наші захисники беруть з собою, вони розуміють для кого вони ризикують своїм життям. Заради нашого майбутнього.

Зібрали вчора 2000 тон вологих серветок. Це більше 4000 пакетів. Дякуємо всім хто прийняв участь в пакуванні. Ви великі молодці. Пакети вирушили на передову по локаціям.

Створили костюми лісові кікімори. Нехай цим оркам буде страшно. Ось так працюють дівчата в тилу, створюючи костюми які рятують хлопців від швидкого виявлення на місцевості.

Зібрали гуманітарну допомогу тим кому вона вкрай необхідна. Роздали людям. Підтримка нашим переселенцям.

Надаємо гуманітарну допомогу переселенцям в нашому  штабі.

Допомогаємо біженцям, які приїхали до Запоріжжя. Будьмо трохи добрішими до один одного.

Передали  противопролежневі препарати  в  пансіонат Центр домашньої турботи «Турбота».

Надали гуманітарну допомогу в Гуляйполе. Виїхала вантажівка з необхідними речами. Дякуємо нашим волонтерам.


164-170 –  день  війни

Допомога біженцям та переселенцям. Маленька підтримка родинам, що залишились без домівок.

Передали хлопцям на фронт гуманітарну допомогу, їжу та засоби гігієни. Бережіть себе та нас від лиха.

Відвантажили машину на 0, тим хто ризикує своїм життям і не має можливості виїхати на безпечну територію, зараз дуже не вистачає підтримки.

Маскувальні сітки, це новий Шанель по Українськи. Дякуємо, дівчатам що робити їх для наших захисників. Вони врятували не одне життя.

Допомога сім’ям біженців. Формуємо продовольчі набори, надаємо засоби гігієни.

Дали footmuff сім’ям з дітками біженців, харчування, одяг, памперси. Боже бережи наше майбутнє. Коли це все вже закінчуються. Віримо в Перемогу.

Поїхала автівка на окуповану територію. Ось так гарні дівчата доставляють важливе обладнання та провізію нашим захисникам.

Допомога нашим військовим. Тубуси 2 кг колбаси в банці. Дякуємо нашим німцям за передачу.

Маскувальні сітки для наших військових. Відправка, створюємо фальш локації та маскуємо те, що необхідно приховати от наших загарбників.

Доїхала передача на 0. Все добре, отримали, тримаємо оборону. Віримо в ЗСУ.

Швидка допомога рушила до окупованих територій, з медикаментами, ліками та провіантом. Боже бережи наших військових та тих, хто рятує їх життя. Зараз медичні працівники найцінніші кадри в державі. Бо на них дуже багато покладено сподівань та відповідальністі.

Допомога вже на шляху в напрямку Харькова. Коли до нас звертаються і ми маємо змогу передати, щось іншим постраждалим областям, ми завжди відповідаємо на звернення. Бо інколи так важливо розуміти, що ми єдині та підтримуємо один одного.

Це було дуже смішно, коли до нас приїхала фура вологих серветок. А зараз ми дуже рятуємо хлопців на передовій. Бо як вони кажуть, інколи засобів гігієни не вистачає зовсім. Мабуть надали багатенько, бо вони трохи посміялися з нас. Кажуть так багато вільного часу в них нема, на всі ці справи.


157-163 день війни 

Передали на фронт листи та обереги від дітей, а також їжу та спорядження. Бережіть себе хлопці, ми віримо в Вас та безмежно вдячні.🙏

Добра гарна традиція, сітки які поїдуть на передову. Дякуємо всім, хто допомагає нам в боротьбі проти загарбників. Наш тиловий фронт.

Наша передача добралась до хлопців. Маємо надію, що маскувальне спорядження врятує комусь з них життя.

Передали допомогу переселенцям. Зараз нажаль, в нас немає змоги обробляти всі заявки. Коли за великим винятком в нас трапляється можливість ми завжди раді допомогти.

Завантажили авто на передову. Продукти харчування, засоби гігієни. Хай все доїде до наших військових. Віримо в ЗСУ.

До нас приїхала фура вологих серветок. З радістю ділимось їми з нашими захисниками. Вони дуже раді, кажуть, що часто їх дуже не вистачає в польових умовах.

Передача на передову, Донецька область, де зараз йдуть запеклі бої. Розуміємо, що цього недостатньо але віримо в краще. Україна країна Вільних та Сміливих.

Допомога жителям міста та переселенцям. Зараз дуже складна фінансова ситуація, тому підтримуємо кого можемо.

Відправили медикаменти на передову. Зараз на 0 дуже гаряче, хлопці тримайтесь. Ми віримо в ЗСУ. Ви рятуєте нас, а ми хочемо врятувати хоча б когось їх Вас.

Зараз активно допомагаємо лінії фронту, відвантажуємо автомобілі на передову. Підтримка нашим військовим.

Відправили нашим захисникам, воду, напої та каністри з пальним. Трохи продуктів харчування. Всі втомились ми розуміємо, але не втрачаємо надію на Перемогу.

Машина поїхала в Гуляйполе, маскувальні сітки, медикаменти та гуманітарна допомога. Дуже хочемо, щоб все що ми передали доїхало до пункту призначення.

Передали військовому польовому лікарю, 3 хірургічні набори. Боже, хай він врятує декілька життів, завдяки їм.

Допомога біженцям, мамам з маленькими дітками. Видаємо памперси, дитяче харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі для маленьких Українців.💙💛

Надали медикаменти одній із Запорізьких лікарень для наших військових. Лікуйте хлопців, вони наша надія. 🙏

⁨Ольга Николаевна⁩: Завантажили ще одне авто на нуль. Постійна допомога передовій, бо вона аж палає.  Тримайтесь хлопці, молимось за Вас та допомагаємо як можемо.

Парамедики продовжують рятувати життя наших захисників. Сьогодні підрозділ, зайнятий на південному оперативному напрямку, отримав лікарняний одяг: халати,  сорочки та штани.

Дякуємо, нашим лікарям, Ви Безцінні.🙏

Продовжуємо видачу гуманітарної допомоги, переселенцям з дітьми. Кожного дня, до нас приходять люди, кожен зі своєю історією. Зараз дуже важко тим, хто втратив все що мав, та не розуміє коли повернеться додому, а в деяких його взагалі немає. Тому, якщо ви можете, допомагайте людям які так цього потребують.

Нашим хлопцям в нагоді потрібно все. Томи ми дуже розуміємо важливість різноманітних гуманітарних вантажів.

Віримо в ЗСУ та в те, що ми спільними зусиллями подолаємо ворога. Волонтери з Вами, тримаємо оборону.

Наша кото Банда ЗСУ, в гуманітарній допомозі отримала від дітей малюнки, листи побажання та обереги створенні власними руками.

Відвантажили 2 автомобілі ліків на фронт. Дякуємо, нашим партнерам та простим людям з інших країн, що передають нам такі важливі медикаменти, щоб ми мали змогу врятувати життя простих хлопців, що ціною свого життя тримають оборону нашої країни.


150- 156 день  війни

Зібрали передачу нашим військовим, відправили на передову.

Допомога тваринкам, дякуємо, що не залишаєте своїх друзів, а берете їх с собою з окупованих територій.

Допомога переселенцям, ми зараз дуже втомилися від війни, а людям які лишились без домівок треба будувати нове життя. Віримо, що скоро війна закінчиться. Нам потрібна перемога.

Висловлюємо величезну подяку компанії донору Glow2B та Благодійному Фонду імені Володимира Стернюка. Дякуємо за співпрацю.

Ми з розумінням ставимось до людей, віримо, що все закінчиться, але дуже багато молоді виїхало, а люди похилого віку залишились самі без уваги. Піклуйтесь про один одного. Добрі справи, роблять з нас світлішими та дарують надію на краще.

В нас був дуже насичений тиждень разом з нашими партнерами Glow2B, вони надзвичайні, дуже багато допомогли , щиро дякуємо за все, що ви робите.

Дуже раді, вантаж доїхав в Гуляйполе до лікарні. Тримайтеся люди на сірих територіях, ми маємо надію, що скоро все це закінчиться. Все, що ми можемо, це допомогти вам передачею гуманітарної допомоги.

Допомагаємо, зібрали 5 парамедиків на донецький напрямок, видали спальники, сухий пайок, ліхтарики, сітки маскувальні.

Доставка нашим кошенятам  необхідних товарів та послуг. Дякуємо, що працюєте заради нашої безпеки.

Готуємо на відправку бус з вантажем в шпиталь в місто Слов’янськ. Віримо, що все буде доставлено швидко та без зайвих пригод.

Допомога сім’ям переселенців та біженців. Ми розуміємо, як важко людям зараз без роботи, власного житла та звичних для них речей. Ми робимо, що маємо, щоб трішки покращити ваше становище.


143 – 149  день війни

Передали сітки під кодовою назвою, кікімора. Щоб наших хлопців не було видно в лісі та її околицях. Заради спільної Перемоги.

Допомога переселенцям, в місті Дніпро, видача засобів гігієни та продуктів харчування.

Гарні дівчата, та чудовий результат. Передаємо маскувальні сітки на передову. Будемо будувати фальш локації, треба затуркати ворога, бо він вже дістав. Віримо в Перемогу.

Надаємо допомогу переселенцям, к нам надійшли спальні мішечки для колясок Footmuff. Маємо надію, що діткам в них буде дуже добре.

Допомога біженцям.


136 -142  день війни

Допомагаємо захисникам, всім необхідним для того, щоб їх життя стало трохи легше. Віримо в Перемогу.

Передали фанері на передову. Нехай вони допоможуть виявити ворога та знищити. Віримо в ЗСУ.

Наш філіал в місті Дніпро, видає допомогу переселенцям та маленькі приємності, які зроблять життя трішки краще.

Передали обереги нашим захисникам в польовий госпіталь. Бережіть себе, та всі хто зараз знаходиться в складному становищі, одужуйте скоріше.

Ось таке спорядження поїхало на нуль, чекаємо на звіт, що все добре і працює на результат.

Потроху працюємо та видаємо засоби першої необхідності, переселенцям.


129- 135 день війни

Передали військовим провіант та ліхтарі. Зараз гарна традиція є збір автографів на вдачу. Вболіваємо за перемогу над силами зла. Україна понад усе.🇺🇦

Кожного дня ми надсилаємо пакунки на передову, з амуніцією, маскувальними сітками та провіантом. Дякуємо всім, хто допомагає нам в зборі коштів та нашим іноземних партнерам, що надають гуманітарну допомогу.

Відправили гігієну, склад майже порожній чекаємо на наступний вантаж. Співпрацюємо з військовими та іншими волонтерськими організаціями.

Передали в лікарню в м. Харків кисневі маски. Декілька пакунків місту яке пережило не мало горя.

Допомогаємо біженцям, наш філіал в місті Дніпро працює заради того, щоб хочаб трішки полегшити життя людей.

Готуємо вантаж в Слов’янськ в шпиталь, завантажили автомобіль продуктами харчування.

Допомога біженцям, формуємо продовольчі набори.

Відправка хлопцям на передову. Всім хто прийняв участь, величезна вдячність.

Разом ми Сила.

Дякуємо нашій подрузі Анжелі, яка купила багато трусів і шкарпеток нашим захисникам. Продовжуємо збирати машину на шпиталь Слов’янська.

Допомога біженцям та переселенцям Запорізької області. Нажаль, наш ресурс обмежений, зараз ми видаємо декілька пакунків з провізією та гігієною в день. На тому тижні ми видали більше 200 гуманітарних наборів. Чекаємо на вантаж від наших партнерів.

Сьогодні відвантажили бус на Слов’янськ в шпиталь. Працювали весь день, щоб зібрати все необхідне.

Ось так кожного дня ми працюємо заради результатів, відвантажуємо авто для військових, біженців. Збираємо, сортуємо та розподіляємо гуманітарну допомогу.

Вантаж був доставлений на передову в шпиталь м. Славянськ. Отримали фотозвіт та вдячність від військових.

Смачненьке для ЗСУ. Маленькі приємності для наших військових.

Працює наш філіал в місті Дніпро, видає гуманітарну допомогу переселенцям.


122-128 день війни

Передали ліхтарі в польовий госпіталь. Зараз на жаль, дуже багато поранених хлопців, якім потрібна оперативно надати допомогу. Тому активно займаємось пошуком професійного обладнання, та формуванням медикаментів на передову.

Укомплектували бійця спорядженням, одягом, медичною аптечкою та всім необхідним. Віримо в перемогу. Бережи Боже наших хлопців.

З розумінням ставимось до складних життєвих обставин в які потрапили сім’ї переселенців. Нажаль, зараз ми вже не відвантажуємо людям допомогу кожному окремо, її можна отримати в м. Дніпро, в центрі видачі від Благодійного Фонду Злагода.

Повний автомобіль маскувальних сіток поїхав на передову. Дякуємо всім школам з якими ми співпрацюємо, які щодня плетуть не покладаючи рук сітки, щоб хлопці змогли бути не такі примітивні. З вірою в серці.

Допомогаємо біженцям засобами першої необхідності та гігієни. З розумінням ставимось до різних ситуації.

Передали медикаменти, кисневі маски в лікарню в м. Харків. Медики зараз, це люди які в край необхідні нашій державі. Вони прийняли виклик цього важкого часу та міцно тримають оборону.

Доставили вантаж в військовий госпіталь на 0. Слава нашим героям! Тарасу, нашому волонтеру який сміливо його відвіз на передову. А також дякуємо за допомогу, БО благодійний  фонд “Об’єднання волонтерів Запоріжжя”, в формуванні вантажу.

Допомагаємо дітям біженців та переселенцям. Центр видачі працює в місті Дніпро. Запоріжжя наразі співпрацює з великими організаціями, ми надаємо, вони розподіляють.

Передали хлопцям спеціальне маскування, на Донецький напрямок, щоб вони ворогів лякали. Барабашки від ЗСУ, нехай їм буде моторошно.

Видали 84 пакети із гуманітарною допомогою нашим малюкам. Дякуємо нашим друзям адміністрації кафе “Bar de tapas” та БО Благодійний фонд “Об’єднання волонтерів Запоріжжя” разом ми сила!

Передали маскувальні сітки на передову. Зараз їх потрібно дуже багато, захисники ведуть підготовку до ворожого наступу. Маємо надію, що цього не відбудеться, але треба завжди бути пильними.

Передали маючи засоби та продукти харчування в столову, що займається допомогою військовим та їх безпосереднім харчуванням.

Доставили частину продуктів на окуповані території діткам та допомогли біженцям, що зараз знаходиться в Запоріжжі.

Відвантажили на область, продукти харчування, одяг, засоби гігієни. Дякуємо, всім тим, хто допоміг в зборі вантажу.

Для чудових дівчат, що щодня допомагають, готують на відправляють передачі нашим військовим. Передали декілька коробок з усім необхідним.

В міську 9 лікарню передали допомогу полоненим з Азовсталі, на жаль, в них не було взагалі нічого. Люди пережили великий жах, раді, що зараз вони в безпеці.

Передали вантаж до нашої філії в місто Дніпро. Він працює щоденно, та видає людям необхідну гуманітарну підтримку.

Діти з дошкільного закладу №2 “Капітошка” м. Нікополя передали нашим військовим захисникам, листи побажань та маленькі вироби обереги! Усі будуть передані у польовий шпиталь та передову.

Передали до військового шпиталю, невеликий набір, з усім необхідним.

Відвантажили на передову для ЗСУ. Віримо в перемогу, не втрачаємо надію.


116-121 день війни

Благодійний Фонд Злагода завжди відповідає продукти харчування на передову, та ми завжди радіємо коли вони доїжджають до місць призначення.

Підтримуємо переселенців, ми з розумінням ставимось до ситуації яка зараз склалась, та завжди їдемо на зустріч людям які потребують допомоги.

Передали хлопцям автомобіль на нуль. На передовій зараз гаряче, техніка часто виходить із строю, тому ми раді, що можемо допомогти нашим захисникам транспортним засобом.

Ось такі повідомлення ми отримуємо від людей, яким ми надали допомогу. Дякуємо за те, що надсилаєте фото та відео матеріали для звітів. Добро обов’язково переможе зло.

Освітлювальні прилади для військовослужбовців вже на місяці. Отримали та радіють передачі.

Благодійний Фонд Злагода завжди відповідає продукти харчування на передову, та ми завжди радіємо коли вони доїжджають до місць призначення.

Передали медикаменти в шпиталь. Лікарі дякуємо за ваш труд, ми розуміємо, що ви військово зобов’язані, а ми безмежно вдячні за ваш шляхетний труд. Ви рятуєте життя, тому ми стараємося допомогти вам в цьому.

Люблять наші дівчата військових. Вони справжні герої. Зараз час важких рішень та великих втрат. Ми розуміємо в якій небезпеці наші хлопці зараз. Молимось за них, та просимо вдачі. Повертайтесь живими та неушкодженими.

Олександра відправляє спорядження до Запоріжжя зі Львова. Зустрічаємо та передаємо його на передову.

Допомагаємо переселенцям, видаємо продуктові набори та засоби гігієни.

Зібрали медикаменти на передову. Наш польовий хірург, персонально доставить їх до місця призначення.

Ще одна передача на передову, пакуємо, відправляємо. Формуємо коробки згідно заявок від військових.

Завантажили машину, вона буде їхати в напрямку Донецька на передову, передаємо нашім хлопцям захисникам продукти харчування, ліки, та засоби гігієни.


109-115 день  вiйни

Олександра знову приділяє увагу дітям, творчим майстер класам та розвитку. Ми дуже вдячні, що в нашій команді працюють такі добрі люди.

Допомагаємо дітям біженців, обробляємо запити та надаємо гуманітарну допомогу.

Передали продукти харчування та засоби гігієни,  великій родині. Ми маємо надію, що незабаром Україна переможе. Віримо в ЗСУ.

Відправили на польовий шпиталь, нижню білизну, маскувальні сітки та шкарпетки.

Допомога біженцям, дитячим харчуванням, засобами гігієни та продуктами. З турботою про тих, хто потребує захисту.

Ми дякуємо БО БФ Об’єднання волонтерів Запоріжжя за надану допомогу для наших діток памперси дитяче харчування та багато різної гуманітарної допомоги.

Передали хлопцям на передову спорядження. Дякуємо військовим за те, що оберігаєте наш сон. Віримо в ЗСУ.🇺🇦

Благодійний Фонд Злагода, допомагає переселенцям, одягом, продуктами харчування та засобами першої необхідності.

Щодня працюємо на результат, надаємо гуманітарну переселенцям допомогу. Отримати можна в штабі м.Дніпро та м.Запоріжжя.

Передали гуманітарну допомогу на 0, дякуємо всім хто прийняв участь в зборі коштів. Ви всі герої, нашим хлопцям велика підтримка. Віримо в ЗСУ.

Наші кошенятка на різних позиціях отримують від нас передачі. Військовим зараз дуже нелегко, тому ми маємо підбадьорити їх та показувати, що ми не байдужі. Всі зусилля на перемогу.


101-108 день війни!!!
Благодійний Фонд Злагода, турбується про мешканців Запорізької області, які стали переселенцями в наслідок війни. Доставка гуманітарної допомоги.
Сіток багато не буває, особливо під час війни в таких напружених обставинах, коли майже вся Запорізька область в облозі. Кожен має працювати заради спільної перемоги.
Продовжуємо проводити творчі майстер класи для діток переселенців. Це допомагає відволіктись від важких спогадів та суму за власним будинком та друзями. Дякуємо, Олександрі, що приділяє цьому напрямку важливу увагу.
Допомога переселенцям, доставка засобів гігієни, та продуктів харчування. Зараз нажаль, немає великої кількості продуктів, тому допомагаємо ти, що є в наявності.
Наші дівчата працюють, збір адресної допомоги для діточок переселенців. Формуємо продовольчі набори, з сумішами, памперсами, шампунями та іншим.
Юлія, формує коробки до польових госпіталів. Дякуємо їй, за щоденну роботу та допомогу. Такі рішучі жінки як вона, змушують світ рухатись.
Передали сітки та польові набори військовому хірургу, що вирушає на передову до хлопців. Дякуємо за те, що рятуєте життя.
Склали адресну допомогу, польовий набір, (аптечка з підсумком) для військового. В ній все необхідне, щоб зберегти життя, щоб людина за 40 секунд змогла надати собі допомогу. Дуже важливо, правильно сформувати аптечні набори.
Благодійний Фонд Злагода, має більш направленість на допомогу діткам біженцям. Ми розуміємо як дорого, та складно зараз придбати все необхідне для малечі. Тому завжди турботливо дбаємо про переселенців.
Передали продукти харчування нашим біженцям. Дякуємо за звернення та довіру.
103 день війни відвантажили машину на передову на 0, медикаменти та продукти, маємо надію, що все зможе доїхати. Дякуємо тим хто ризикує та доставляє нашим захисникам, все необхідне.
Доставили хлопцям дуже важливі медикаменти. Дякуємо, що боронити нашу землю. Слава Україні.
Гуманітарна допомога сім’ї біженців. Миру нам всім.
Наша допомога доїхала до переселенців с. Маріївка, вона була роздана тим хто насправді її потребує. Бережіть себе та своїх рідних.
Це був дуже насичений день, багато різних історій та доль, пережите людське горе. Ми розуміємо, що наша допомога як крапля в морі, але с кожної доброї справи народжується океан надії на краще. Будьмо добрішими, підтримуємо один одного. Разом ми сила, їдемо до Перемоги.
Яке це щастя, дарувати любов та турботу діткам. Завжди з радістю допомагаємо нашим маленьким переселенцям. Будьте здорові та виростіть щасливі.
Доставлено на нуль, нашим відважним захисникам. Величезна подяка, за те, що ви переживаєте дуже важкі життєві ситуації, щоб ми могли спати спокійно.
Зібрали бійця. Ми розуміємо, що багато сімей самостійно докуповую різні речі, які необхідні для несення військової служби. Наша допомога персонально, одній людині. Бережіть себе та своїх рідних.
Наша традиційна рубрика, передача маскувальних сіток, від наших майстринь. Дякуємо, за вашу постійну працю.
Видача допомоги, в нашому штабі, людям які потребують її найбільше. Від одягу, засобів гігієни до продуктів харчування.
Для дітей переселенців передали допомогу. Ростіть маленькі наші, ми маємо надію, що ви будити жити краще та незабаром все налагодиться. Слава Україні.
Надали, рюкзаки, ліхтарики та каремати, нашим військовим. Доставка на передову. Віримо в ЗСУ.
Допомога людям, що не можуть подбати про себе самостійно, навіть сходити купити продукти, ми привозимо продукти харчування, ліки та памперси.
Відвантажили машину на передову, чекаємо на звіт, що все доїхало та нашим хлопцям буде щастя. Склали, все що просили та трошки більше. Дякуємо, що в країні є мужні люди, що боронять нашу землю від ворогів. Слава Україні.
Допомагаємо сім’ям переселенців, люди виїжджають великими родинами, щоб їм було трохи легше. Добре коли люди підтримують один одного в скрутну годину. Не будьте байдужі, робіть добро.


За  100 днів   війни  команда  волонтерів  БО Всеукраїнського  фонду  «Злагода»  допомогла військовим та  військовим шпиталем. Нами  с  початку  війни було доставлено понад 20 тон вантажу: медикаментів, тактичних аптечок, харчових продуктів, маскувальних  сіток,  освітлювальних  приладів, амуніції.

Надали допомогу сім’ям біженцям, дітям та мало захищеному населенню міста розподілили понад 15 тон гуманітарної допомоги їжі, одягу  та медикаментів.

БО Всеукраїнського  фонду  «Злагода»  не збирається зупинятися надавати допомогу, а навпаки буде робить все можливе для того, щоб збільшити кількість допомоги для Українців та всім  хто потребує допомогу!


95-100 днів війни!

Надали медикаменти військовому госпіталю. Передали до м. Дніпро, з турботою про наших захисників.

Видали гуманітарну допомогу переселенцям в м. Запоріжжя. Турбуємось про жінок з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

Турбуємось про братів наших менших. Відвезли до притулку тварин, сухі корми та консерви. Не забувайте про них, вони дуже потребують уваги та допомоги.

Кожного тижня ми передаємо маскувальні  сітки на передову нашим захисникам.

Бути маленьким чудово, про тебе турбуються інші. Благодійний Фонд Злагода, турбується про сім’ї біженців з дітками. Надаємо памперси, харчування та засоби гігієни.

Активно працює центр видачі гуманітарної допомоги для переселенців, ми турбуємось, щоб ви мали змогу отримати необхідні речі для своїх дітей та рідних.

Передали військовим згідно їх запиту, ліхтарі для освітлення необхідних їм об’єктів. Дякуємо за боротьбу.

Турбуємось про біженців та переселенців з окупованих територій. Надаємо допомогу людям, що зараз перебувають в Запоріжжі в складних життєвих обставинах.

Завантажили мікроавтобус в селище Ма́р’ївка Запорізької області. Маємо надію, що вантаж потрапить тим хто його потребує.

Допомагаємо переселенцям. Часто серед них жінки похилого віку та матері з маленькими дітками, чиї чоловіки зараз боронять нашу країну від загарбників. Віримо в Перемогу України.

Олександра створює з дітками маленьких казкових звіряток, що мають за мету оберігати наших військових в такі складні часи як зараз.  Створенні с турботою та любов’ю до України.

100 днів війни, та неперервної роботи наших майстринь з плетіння маскувальних сіток, вони були різних кольорів, розміру та кожна мала своє призначення. Інколи вони були для створення фальш об’єктів, деякі для справжнього маскування, та деякі були навіть прихистком від дощу. Дякуємо за вашу щоденну працю заради спільної Перемоги.


87 по 94 ДЕНЬ ВІЙНИ.

Сьогодні коротко.

Передали військовим разгрузки та берці. Поміряли  та надіслали фото.

Відвантажили машину на передову. Чекаємо звіту, що отримали. Дякуємо за те, що ви робите кожного дня заради нашого спокою.

Гуманітарна допомога сім’ї біженців.

Радіємо, що ще один вантаж доїхав до госпіталю ЗСУ на передову. Дякуємо всім за допомогу в формуванні вантажу. Дуже багато необхідних речей вдалось знайти залучивши іноземні фонди, придбати, та передати на 0.

Формуємо передачу з медикаментами на передову. Сортуємо та збираємо за призначенням.

Допомога яка сьогодні виїхала до військових на передову.

Надали допомогу дітям переселенцям з Запорізької області. Передали памперси, одяг, їжу та багато інших необхідних  речей.

Медицина, їжа і все необхідне прибуло до польового шпиталю, та було передано медикам та нашим  військовим. Дуже пишаємось тим, що сині коробки с окклюзивними пов’язками, ми знайшли для важкопоранених та змоги передати їх на передову. Слава Україні!

Допомога дітям та сім’ям постраждалих від Війни в Україні. Переселенцям окупованих міст та селищ. Надали гуманітарну допомогу, засоби гігієни, одяг та продукти харчування.

Сильна та смілива Юлія, тягне берці, щоб відсортувати за розміром та розвести новобранцям, які скоро будуть відправлені на передову. З турботою про наших захисників.

Гуманітарна допомога сім’ї біженців. Дякуємо за фото, та з розумінням ставимось до бажання деяких людей не з’являтися в кадрі.


Дякуємо нашому другу, справжньому українцю Володимиру Сенько, логісту гуманітарної допомоги Польського Червоного Хреста за сприяння у формуванні гуманітарного вантажу, якій прибув днями до нашого Запоріжжя. 

«Тримайся, ми обов’язково переможемо. Їду до Польщі, буду займатися гуманітаркою. Я поряд, пам’ятай.» – це були його перші слова, у першій день війни з Росією, які я почула зранку у слухавці… На той час Володя вже декілька років мешкав в Європі. Але сумнівів в тому, що він не залишиться осторонь війни в ЙОГО Україні, в мене не було.

Він виконав все, що обіцяв мені у першій день війни. Був на зв’язку двадцять чотири на сім, пропонував свою гостинність мені і друзям, а коли почав співпрацювати з Польским Червоним Хрестом – фактично цілодобово завантажував гум допомогу до України.

Поступово Запоріжжя почало перетворюватися на великий гуманітарний хаб. Стало зрозуміло, що наш благодійний фонд потребує допомоги. У Володі не було жодних сумнівів: потрібна допомога – ви її отримаєте. Результат – велика фура з гуманітарним вантажем, серед якого їжа, засоби гігієни та медичні товари, яка декілька днів тому вже розвантажувалася на нашому складі.  Формував її для Запоріжжя Володимир Сенько.  Для міста в якому він неодноразово бував і яке йому дуже подобається. 

Дякуємо друже за допомогу, за твоє велике серце і за те, що ти ПОРЯД, як і обіцяв…


Відправили 300 кг вантажу, передачі в госпіталь на 0. Посилки поїхали із м. Запоріжжя в пункт збору у м. Дніпро, працюємо разом із нашою філією, заради кращого результату, в них теж є що докласти. Відправили медикаменти, харчування, спорядження та листи підтримки від дітей.


Доставка діткам та їх батькам, гуманітарної допомоги. Засобів особистої гігієни, памперсів, харчування та одягу.


Олександра зі Львова відправляє медикаменти спорядження нашим бійцям на 0. Дякуємо ії за допомогу наших захисникам.


Допомогаємо біженцям, продуктами харчування, речами та засобами особистої гігієни. Якщо, в нас з’являється можливість допомогти технікою ми завжди цьому раді. Всім бажаючим надати речі першої необхідності, будемо дуже вдячні.


Дякуємо нашим побратимам по гуманітарному крилу Польському Червоному Хресту #PCK за життєво важливий вантаж, який днями прибув до нашого Запоріжжя. 

Зрозуміти хто твій справжній друг дуже просто. Якщо людина сприймає ТВІЙ біль, як СВІЙ власний – це друг. Якщо попри перешкоди він не відмовляє у допомозі – це друг. При цьому роблячи більше, ніж ти просиш. 

Країни поводять себе так само. З перших днів війни Польша підтримує Україну на всіх можливих напрямках. За 85 днів повномасштабної російської агресії  Польский Червоний хрест відправив до нашої країни близько 3 тисяч тон гуманітарних вантажів. Не залишив увагою і Запоріжжя, яке сьогодні теж потребує допомоги. Тисячі переселенців з запорізької області, які втекли від роз’язаної Росією війни та рашиської окупації, потребують термінової допомоги. 

Вчора велика фура,  яку направив до нас Польский Червоний Хрест, прибула на склад БФ «Злагода». Серед гуманітарного вантажу: їжа, засоби гігієни та медичні товари. Це не просто гуманітарний вантаж, це шматочок нормального людського життя для людей, які останні місяці провели в льохах. 

Дякуємо друзі за допомогу і ваше щире польське серце!


Небайдужим – від Небайдужих! 

Дякуємо ДРУЗІ за підтримку та допомогу!

Любити свою країну, поважати незалежність інших країн, допомагати тим, хто потребує твоєї допомоги, не дозволяти собі бути байдужим. Мабуть це і є невеличкій перелік якостей які роблять нас ЛЮДЬМИ.

Саме такі люди нас сьогодні і підтримують.  Пишаємося дружбою і цінуємо кожного!

За  зібрані  кошти  було  сплачено  послуги  доставки  20 тонн гуманітарного ватажу з м. Львів до м. Запоріжжя, орендовано складські приміщення на 2  місяці, сплачено за роботу по  розвантаженню машини,  придбані замки для  складу,  а  також витрачені гроші на придбання бензину та дизельного  пального для заправки машин фонду.  

Дякуємо, нашим друзям: 

Myron Bogun (США), Bill Sawchuk  і Ігорю Богдану (Канада), за фінансову допомогу, 

Пані Агнєшку Рейске за надання засобів гігієни та медикаментів,   

Олександра Кліменко та Инна Гапон за активну підтримку фонду, 

Гімназію №45 за надання фінансової допомоги, 

Юлію Кавіну за активну підтримку та  фінансову допомогу, 

Ксенію Долідзе за фінансову допомогу.

Дякуємо всім учасникам фестивалів «Сяйво Хортиці» та «Перлина Дніпра», які прийняли участь у наших благодійних фестивалях,

Дякуємо академічному  інструментальному ансамблю «Високий замок», Львівської національної  філармонії. 

Дякуємо Компанії, ТОВ «Агро Ком 1990», в особі її директора Бандурова Віктора Володимировича за фінансову підтримку,

Дякуємо, всім хто долучився до  допомоги!!! Всі разом ми велика сила!! Слава Україні! Героям Слава!


Сьогодні до нас нарешті прийшов вантаж гуманітарної допомоги, який ми з Вами так чекали.

Ми безмежно вдячні всім хто взяв участь у зборі грошей для організації перевезення гуманітарного вантажу до нас до Запоріжжя. Завдяки вам були зібрані необхідні кошти. Вдячні всім хто з нами, заради перемоги та підтримки нужденних. Разом ми велика сила!! Слава Україні!


Надаємо набори для творчості та розвитку, нашим юним даруванням. Потім їх малюнки будуть передані на передову.


Допомогаємо біженцям. Центр видачі одягу та гуманітарної допомоги, працює щодня в м.Запоріжжя та м.Дніпро.


До нас на конкурс щодня приходять від наших учасників дітей такі вироби. Готуємо листи малюнки обереги, для наших захисників. Готуємо посилку далеко, на 0 в польовий шпиталь, щоб підняти бойовий дух нашим військових. СЛАВА УКРАЇНІ!


Сьогодні діткам дуже потрібна підтримка та допомога. В них буде зовсім інші спогади, тому потрібно бути дуже уважними, Фонд Злагода, взяв на себе турботу про самих незахищених наших малюків.


Подарували дитячі набори для творчості. Створенні малюнки дітки часто передають нашим захисникам.


Фонд “Злагода” сьогодні передав адресну допомогу запорізькій родині з лежачею хворою після інсульту. Родина велика, та нажаль всі дорослі залишись без роботи. Просили переказати велику-велику вдячність за таку суттєву допомогу!!! Слава Україні!


Зустріч вірменською представником пройшла успішно. Дякуємо за підтримку та розуміння. Все буде Україна.🇺🇦


Дякуємо компанії ТОВ «Агро Ком 1990», в особі її директора Бандурова Віктора Володимировича, за фінансову підтримку. Спасибі за небайдужість та людяність.

З Віктором Володимировичем ми познайомилися в телефоному режимі, декілька днів тому. Напередодні я допомогала влаштуватися трьом родинам з Поліг. Після місяця життя в льосі вони, нарешті, змогли вибратися з «братських» обіймів окупантів і дістатися Запоріжжя. Розговорилися, я розповіла про те, що фонду сьогодні вкрай необхідні кошти на транспортування гуманітарних вантажів зі Львова, формує їх в Польші Volodymyr Senko. Тут я і почула про людину, яка ніколи не відмовляла в допомозі своїм землякам – Віктора Бандурова.

Дзвоню. Віктор Володимирович слухає мене мовчки, перериваючи лише один раз фразою: «Розумію, сам був під окупацією». В кінці розмови каже: «Кидайте реквізити, допоможу чим зможу». Наступного дня на наш рахунок прийшли кошти…

Сьогодні ми багато говоримо про єдність і довіру. Мені здається, що ця історія саме про це. Про НОРМАЛЬНУ людину, з базовими людськими цінностями. Для якої це не модні гастла, а звичайний спосіб життя…


Ми дуже вдячні друзям з Німеччини. Підтримка в такий важкий для України час, підтримка найменших та найбеззахисніших, харчування, медикаменти, засоби гігієни, дуже відчутна допомога для всіх нас. Ми пишаємося нашими друзями їхньою людяністю та щедрістю. Дякуємо, Вам велике від усіх мам та малюків за вашу допомогу!!!!! закінчиться війна ми зберемо їх усіх на велике свято, Ви побачите багато вдячних родин, матусь та посмішки щасливих дітей! P.S. окрема подяка координатору вашого фонду у Запоріжжі – Світлані! Чудовій, Добрій, Світлій людині!


Завдяки багатьом хорошим людям змогли взути сильних і мужніх хлопців. Ще один крок, заради спільної Перемоги! Віримо в ЗСУ!🇺🇦


Передаємо на передову військовим, аптечки, ліки, підсумки та багато інших матеріалів.


Наші славні воїни знають у них надійний тил! Наш фонд Злагода, висловлює глибоку подяку всім, хто допомогає заради спільної Перемоги!!! Слава Україні!!! Окремо хочу подякувати нашим майстриням і майстрам плетіння сіток, 32 та 45 школі, ваша допомога дуже важлива, добре маскування та створення фальш локації для дизорієнтації ворога, це ще один крок до Перемоги!


Інколи до нас звертаються за допомогою в придбанні або пошуку спеціального обладнання для людей похилого віку. Таких як, візки, ходунки. Якщо, в вас є змога надати їх переселенцям. Будемо дуже вдячні. Звертайтесь до нас в особисті повідомлення.


81 День Війни.🔥 Передали нашим Супер Ніндзям, Воїнам справедливості, берці, підсумки, наколінники, спальники та багато інших необоротних для полювання на орків речей. За нами перемога. Віримо в ЗСУ.🙏🇺🇦


81 день війни, активно працюємо, та доставляємо продукти харчування, одяг, засоби гігієни в об’єднані територіальні громади Запорізької області.


Допомога переселенцям із Запорізької області в Дніпропетровську, благополучно доїхала до людей. Вона буде розподілена між сім’ями які знайшли там тимчасовий притулок. 🙏


80 днів Війни. А ми з Вами протягом всього цього часу, робимо добрі справи. Чуємо багато різних історій, від яких інколи неможливо втримати сльози. Ми обіймаємося, кажемо один одному слова підтримки та віримо, що скоро Україна переможе.🇺🇦


Інколи коли ви такі вдячні, та надсилаєте мені добрі слова, в мене сльози. Бо все не дарма. Все заради перемоги. Дітки наше майбутнє. 💙💛


Фонд Злагода, взяв на себе зобов’язання по підтримці жінок з маленькими дітками, військових та людей похилого віку. Українці, тримаймося разом, дуже багато соціальних волонтерських організації, що дає надію на те, що наші люди добрі та сміливі. Перемога незабаром, чекаємо.


Ми не можемо оплати доставку гуманітарного вантажу в Запоріжжя, тому наші знайомі організували збір коштів для оплати вантажівки. Завдяки їх зусиллям на благодійному концерті було зібрано 7254 грн и 675 грн прийшло на рахунок фонду. Дякуємо всім за підтримку.


Надаємо військовим необхідне обмундирування. Вони досі свертаються до волонтерів, тому що навіть те що видали, буває через певний час не підтримує напруги, тому треба оновлювати, але час не чекає, коли ти на передовій.


Наша найбільша нагорода, це ваші посмішки. Бережіть себе та своїх близьких.🙏


Дуже багато нових військових їде на службу до збройних сил України, тому ми завжди знаходимо спальники та каремати для новобранців.


Фонд Злагода за доброю традицією, передає гуманітарну допомогу переселенцям. Цього разу, Ось таку ми зібрали передачу.