Допомога (Help)

Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» с перших днів війни долучився до допомоги збройним силам України та біженцям які постраждали від бойових дій та усім хто потребує допомоги!
Наш фонд надає первинну допомогу та допомогу у переміщенні до других країн біженцям із селищ Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей та міста Маріуполь.
БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» від початку війни долучився до допомоги, але на жаль можливості благодійного фонду «Злагода» обмежені. У зв’язку з цим, ми розпочали благодійні фестивалі-конкурси для усіх хто бажає підтримати Україну у тяжку хвилину: воїнів, дітей, сім’ї, які постраждали від війни. Своїм виступом, натхненням, творчістю, благодійним внеском – ви усі допоможете нашій справі, щоб вона не погасла! Своїм виступом ви приєднаєтесь до великої справи – БЛАГОДІЙНОСТІ, чим підтримаєте Україну! Водночас ви покажете свій талант та допоможете, щоб наш фестиваль – конкурс та наш фонд і надалі міг робити добрі справи з вашою допомогою! Кожен ваш виступ – це як, пазл однієї ВЕЛИКОЇ СПРАВИ!
Усі ваші внески будуть спрямовані на придбання гуманітарної допомоги! Участь кожного з вас показує, що ми – єдині, тому ваша участь дуже важлива у цей час війни! Долучайтесь! Дякуємо вам!! Слава Україні! Героям Слава!
Щоб ознайомитись з положенням або заповнити заявку в електронному вигляді – вам потрібно перейти за https://zlagodafest.org у розділ фестивалі.
Ознайомитись з нашою роботою “Підтримай Україну” БО ВБФ “Злагода” можно на нашому сайті та соціальній мережі:
Наш сайт
Сторінка у фейсбукці (Ольга Богомолова)
Телеграм канал

Спільнота у вайберу “⁨Звіт”Підтримай Україну”

Будемо вдячні будь-якої вашій допомозі. Дякуємо Вам за підтримку. Ваша допомога безцінна.
З повагою БО ВБФ «Злагода»

    164-170 –  день  війни

Допомога біженцям та переселенцям. Маленька підтримка родинам, що залишились без домівок.

Передали хлопцям на фронт гуманітарну допомогу, їжу та засоби гігієни. Бережіть себе та нас від лиха.

Відвантажили машину на 0, тим хто ризикує своїм життям і не має можливості виїхати на безпечну територію, зараз дуже не вистачає підтримки.

Маскувальні сітки, це новий Шанель по Українськи. Дякуємо, дівчатам що робити їх для наших захисників. Вони врятували не одне життя.

Допомога сім’ям біженців. Формуємо продовольчі набори, надаємо засоби гігієни.

Дали footmuff сім’ям з дітками біженців, харчування, одяг, памперси. Боже бережи наше майбутнє. Коли це все вже закінчуються. Віримо в Перемогу.

Поїхала автівка на окуповану територію. Ось так гарні дівчата доставляють важливе обладнання та провізію нашим захисникам.

Допомога нашим військовим. Тубуси 2 кг колбаси в банці. Дякуємо нашим німцям за передачу.

Маскувальні сітки для наших військових. Відправка, створюємо фальш локації та маскуємо те, що необхідно приховати от наших загарбників.

Доїхала передача на 0. Все добре, отримали, тримаємо оборону. Віримо в ЗСУ.

Швидка допомога рушила до окупованих територій, з медикаментами, ліками та провіантом. Боже бережи наших військових та тих, хто рятує їх життя. Зараз медичні працівники найцінніші кадри в державі. Бо на них дуже багато покладено сподівань та відповідальністі.

Допомога вже на шляху в напрямку Харькова. Коли до нас звертаються і ми маємо змогу передати, щось іншим постраждалим областям, ми завжди відповідаємо на звернення. Бо інколи так важливо розуміти, що ми єдині та підтримуємо один одного.

Це було дуже смішно, коли до нас приїхала фура вологих серветок. А зараз ми дуже рятуємо хлопців на передовій. Бо як вони кажуть, інколи засобів гігієни не вистачає зовсім. Мабуть надали багатенько, бо вони трохи посміялися з нас. Кажуть так багато вільного часу в них нема, на всі ці справи.


157-163 день війни 

Передали на фронт листи та обереги від дітей, а також їжу та спорядження. Бережіть себе хлопці, ми віримо в Вас та безмежно вдячні.🙏

Добра гарна традиція, сітки які поїдуть на передову. Дякуємо всім, хто допомагає нам в боротьбі проти загарбників. Наш тиловий фронт.

Наша передача добралась до хлопців. Маємо надію, що маскувальне спорядження врятує комусь з них життя.

Передали допомогу переселенцям. Зараз нажаль, в нас немає змоги обробляти всі заявки. Коли за великим винятком в нас трапляється можливість ми завжди раді допомогти.

Завантажили авто на передову. Продукти харчування, засоби гігієни. Хай все доїде до наших військових. Віримо в ЗСУ.

До нас приїхала фура вологих серветок. З радістю ділимось їми з нашими захисниками. Вони дуже раді, кажуть, що часто їх дуже не вистачає в польових умовах.

Передача на передову, Донецька область, де зараз йдуть запеклі бої. Розуміємо, що цього недостатньо але віримо в краще. Україна країна Вільних та Сміливих.

Допомога жителям міста та переселенцям. Зараз дуже складна фінансова ситуація, тому підтримуємо кого можемо.

Відправили медикаменти на передову. Зараз на 0 дуже гаряче, хлопці тримайтесь. Ми віримо в ЗСУ. Ви рятуєте нас, а ми хочемо врятувати хоча б когось їх Вас.

Зараз активно допомагаємо лінії фронту, відвантажуємо автомобілі на передову. Підтримка нашим військовим.

Відправили нашим захисникам, воду, напої та каністри з пальним. Трохи продуктів харчування. Всі втомились ми розуміємо, але не втрачаємо надію на Перемогу.

Машина поїхала в Гуляйполе, маскувальні сітки, медикаменти та гуманітарна допомога. Дуже хочемо, щоб все що ми передали доїхало до пункту призначення.

Передали військовому польовому лікарю, 3 хірургічні набори. Боже, хай він врятує декілька життів, завдяки їм.

Допомога біженцям, мамам з маленькими дітками. Видаємо памперси, дитяче харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі для маленьких Українців.💙💛

Надали медикаменти одній із Запорізьких лікарень для наших військових. Лікуйте хлопців, вони наша надія. 🙏

⁨Ольга Николаевна⁩: Завантажили ще одне авто на нуль. Постійна допомога передовій, бо вона аж палає.  Тримайтесь хлопці, молимось за Вас та допомагаємо як можемо.

Парамедики продовжують рятувати життя наших захисників. Сьогодні підрозділ, зайнятий на південному оперативному напрямку, отримав лікарняний одяг: халати,  сорочки та штани.

Дякуємо, нашим лікарям, Ви Безцінні.🙏

Продовжуємо видачу гуманітарної допомоги, переселенцям з дітьми. Кожного дня, до нас приходять люди, кожен зі своєю історією. Зараз дуже важко тим, хто втратив все що мав, та не розуміє коли повернеться додому, а в деяких його взагалі немає. Тому, якщо ви можете, допомагайте людям які так цього потребують.

Нашим хлопцям в нагоді потрібно все. Томи ми дуже розуміємо важливість різноманітних гуманітарних вантажів.

Віримо в ЗСУ та в те, що ми спільними зусиллями подолаємо ворога. Волонтери з Вами, тримаємо оборону.

Наша кото Банда ЗСУ, в гуманітарній допомозі отримала від дітей малюнки, листи побажання та обереги створенні власними руками.

Відвантажили 2 автомобілі ліків на фронт. Дякуємо, нашим партнерам та простим людям з інших країн, що передають нам такі важливі медикаменти, щоб ми мали змогу врятувати життя простих хлопців, що ціною свого життя тримають оборону нашої країни.


150- 156 день  війни

Зібрали передачу нашим військовим, відправили на передову.

Допомога тваринкам, дякуємо, що не залишаєте своїх друзів, а берете їх с собою з окупованих територій.

Допомога переселенцям, ми зараз дуже втомилися від війни, а людям які лишились без домівок треба будувати нове життя. Віримо, що скоро війна закінчиться. Нам потрібна перемога.

Висловлюємо величезну подяку компанії донору Glow2B та Благодійному Фонду імені Володимира Стернюка. Дякуємо за співпрацю.

Ми з розумінням ставимось до людей, віримо, що все закінчиться, але дуже багато молоді виїхало, а люди похилого віку залишились самі без уваги. Піклуйтесь про один одного. Добрі справи, роблять з нас світлішими та дарують надію на краще.

В нас був дуже насичений тиждень разом з нашими партнерами Glow2B, вони надзвичайні, дуже багато допомогли , щиро дякуємо за все, що ви робите.

Дуже раді, вантаж доїхав в Гуляйполе до лікарні. Тримайтеся люди на сірих територіях, ми маємо надію, що скоро все це закінчиться. Все, що ми можемо, це допомогти вам передачею гуманітарної допомоги.

Допомагаємо, зібрали 5 парамедиків на донецький напрямок, видали спальники, сухий пайок, ліхтарики, сітки маскувальні.

Доставка нашим кошенятам  необхідних товарів та послуг. Дякуємо, що працюєте заради нашої безпеки.

Готуємо на відправку бус з вантажем в шпиталь в місто Слов’янськ. Віримо, що все буде доставлено швидко та без зайвих пригод.

Допомога сім’ям переселенців та біженців. Ми розуміємо, як важко людям зараз без роботи, власного житла та звичних для них речей. Ми робимо, що маємо, щоб трішки покращити ваше становище.


143 – 149  день війни

Передали сітки під кодовою назвою, кікімора. Щоб наших хлопців не було видно в лісі та її околицях. Заради спільної Перемоги.

Допомога переселенцям, в місті Дніпро, видача засобів гігієни та продуктів харчування.

Гарні дівчата, та чудовий результат. Передаємо маскувальні сітки на передову. Будемо будувати фальш локації, треба затуркати ворога, бо він вже дістав. Віримо в Перемогу.

Надаємо допомогу переселенцям, к нам надійшли спальні мішечки для колясок Footmuff. Маємо надію, що діткам в них буде дуже добре.

Допомога біженцям.


136 -142  день війни

Допомагаємо захисникам, всім необхідним для того, щоб їх життя стало трохи легше. Віримо в Перемогу.

Передали фанері на передову. Нехай вони допоможуть виявити ворога та знищити. Віримо в ЗСУ.

Наш філіал в місті Дніпро, видає допомогу переселенцям та маленькі приємності, які зроблять життя трішки краще.

Передали обереги нашим захисникам в польовий госпіталь. Бережіть себе, та всі хто зараз знаходиться в складному становищі, одужуйте скоріше.

Ось таке спорядження поїхало на нуль, чекаємо на звіт, що все добре і працює на результат.

Потроху працюємо та видаємо засоби першої необхідності, переселенцям.


129- 135 день війни

Передали військовим провіант та ліхтарі. Зараз гарна традиція є збір автографів на вдачу. Вболіваємо за перемогу над силами зла. Україна понад усе.🇺🇦

Кожного дня ми надсилаємо пакунки на передову, з амуніцією, маскувальними сітками та провіантом. Дякуємо всім, хто допомагає нам в зборі коштів та нашим іноземних партнерам, що надають гуманітарну допомогу.

Відправили гігієну, склад майже порожній чекаємо на наступний вантаж. Співпрацюємо з військовими та іншими волонтерськими організаціями.

Передали в лікарню в м. Харків кисневі маски. Декілька пакунків місту яке пережило не мало горя.

Допомогаємо біженцям, наш філіал в місті Дніпро працює заради того, щоб хочаб трішки полегшити життя людей.

Готуємо вантаж в Слов’янськ в шпиталь, завантажили автомобіль продуктами харчування.

Допомога біженцям, формуємо продовольчі набори.

Відправка хлопцям на передову. Всім хто прийняв участь, величезна вдячність.

Разом ми Сила.

Дякуємо нашій подрузі Анжелі, яка купила багато трусів і шкарпеток нашим захисникам. Продовжуємо збирати машину на шпиталь Слов’янська.

Допомога біженцям та переселенцям Запорізької області. Нажаль, наш ресурс обмежений, зараз ми видаємо декілька пакунків з провізією та гігієною в день. На тому тижні ми видали більше 200 гуманітарних наборів. Чекаємо на вантаж від наших партнерів.

Сьогодні відвантажили бус на Слов’янськ в шпиталь. Працювали весь день, щоб зібрати все необхідне.

Ось так кожного дня ми працюємо заради результатів, відвантажуємо авто для військових, біженців. Збираємо, сортуємо та розподіляємо гуманітарну допомогу.

Вантаж був доставлений на передову в шпиталь м. Славянськ. Отримали фотозвіт та вдячність від військових.

Смачненьке для ЗСУ. Маленькі приємності для наших військових.

Працює наш філіал в місті Дніпро, видає гуманітарну допомогу переселенцям.


122-128 день війни

Передали ліхтарі в польовий госпіталь. Зараз на жаль, дуже багато поранених хлопців, якім потрібна оперативно надати допомогу. Тому активно займаємось пошуком професійного обладнання, та формуванням медикаментів на передову.

Укомплектували бійця спорядженням, одягом, медичною аптечкою та всім необхідним. Віримо в перемогу. Бережи Боже наших хлопців.

З розумінням ставимось до складних життєвих обставин в які потрапили сім’ї переселенців. Нажаль, зараз ми вже не відвантажуємо людям допомогу кожному окремо, її можна отримати в м. Дніпро, в центрі видачі від Благодійного Фонду Злагода.

Повний автомобіль маскувальних сіток поїхав на передову. Дякуємо всім школам з якими ми співпрацюємо, які щодня плетуть не покладаючи рук сітки, щоб хлопці змогли бути не такі примітивні. З вірою в серці.

Допомогаємо біженцям засобами першої необхідності та гігієни. З розумінням ставимось до різних ситуації.

Передали медикаменти, кисневі маски в лікарню в м. Харків. Медики зараз, це люди які в край необхідні нашій державі. Вони прийняли виклик цього важкого часу та міцно тримають оборону.

Доставили вантаж в військовий госпіталь на 0. Слава нашим героям! Тарасу, нашому волонтеру який сміливо його відвіз на передову. А також дякуємо за допомогу, БО благодійний  фонд “Об’єднання волонтерів Запоріжжя”, в формуванні вантажу.

Допомагаємо дітям біженців та переселенцям. Центр видачі працює в місті Дніпро. Запоріжжя наразі співпрацює з великими організаціями, ми надаємо, вони розподіляють.

Передали хлопцям спеціальне маскування, на Донецький напрямок, щоб вони ворогів лякали. Барабашки від ЗСУ, нехай їм буде моторошно.

Видали 84 пакети із гуманітарною допомогою нашим малюкам. Дякуємо нашим друзям адміністрації кафе “Bar de tapas” та БО Благодійний фонд “Об’єднання волонтерів Запоріжжя” разом ми сила!

Передали маскувальні сітки на передову. Зараз їх потрібно дуже багато, захисники ведуть підготовку до ворожого наступу. Маємо надію, що цього не відбудеться, але треба завжди бути пильними.

Передали маючи засоби та продукти харчування в столову, що займається допомогою військовим та їх безпосереднім харчуванням.

Доставили частину продуктів на окуповані території діткам та допомогли біженцям, що зараз знаходиться в Запоріжжі.

Відвантажили на область, продукти харчування, одяг, засоби гігієни. Дякуємо, всім тим, хто допоміг в зборі вантажу.

Для чудових дівчат, що щодня допомагають, готують на відправляють передачі нашим військовим. Передали декілька коробок з усім необхідним.

В міську 9 лікарню передали допомогу полоненим з Азовсталі, на жаль, в них не було взагалі нічого. Люди пережили великий жах, раді, що зараз вони в безпеці.

Передали вантаж до нашої філії в місто Дніпро. Він працює щоденно, та видає людям необхідну гуманітарну підтримку.

Діти з дошкільного закладу №2 “Капітошка” м. Нікополя передали нашим військовим захисникам, листи побажань та маленькі вироби обереги! Усі будуть передані у польовий шпиталь та передову.

Передали до військового шпиталю, невеликий набір, з усім необхідним.

Відвантажили на передову для ЗСУ. Віримо в перемогу, не втрачаємо надію.


116-121 день війни

Благодійний Фонд Злагода завжди відповідає продукти харчування на передову, та ми завжди радіємо коли вони доїжджають до місць призначення.

Підтримуємо переселенців, ми з розумінням ставимось до ситуації яка зараз склалась, та завжди їдемо на зустріч людям які потребують допомоги.

Передали хлопцям автомобіль на нуль. На передовій зараз гаряче, техніка часто виходить із строю, тому ми раді, що можемо допомогти нашим захисникам транспортним засобом.

Ось такі повідомлення ми отримуємо від людей, яким ми надали допомогу. Дякуємо за те, що надсилаєте фото та відео матеріали для звітів. Добро обов’язково переможе зло.

Освітлювальні прилади для військовослужбовців вже на місяці. Отримали та радіють передачі.

Благодійний Фонд Злагода завжди відповідає продукти харчування на передову, та ми завжди радіємо коли вони доїжджають до місць призначення.

Передали медикаменти в шпиталь. Лікарі дякуємо за ваш труд, ми розуміємо, що ви військово зобов’язані, а ми безмежно вдячні за ваш шляхетний труд. Ви рятуєте життя, тому ми стараємося допомогти вам в цьому.

Люблять наші дівчата військових. Вони справжні герої. Зараз час важких рішень та великих втрат. Ми розуміємо в якій небезпеці наші хлопці зараз. Молимось за них, та просимо вдачі. Повертайтесь живими та неушкодженими.

Олександра відправляє спорядження до Запоріжжя зі Львова. Зустрічаємо та передаємо його на передову.

Допомагаємо переселенцям, видаємо продуктові набори та засоби гігієни.

Зібрали медикаменти на передову. Наш польовий хірург, персонально доставить їх до місця призначення.

Ще одна передача на передову, пакуємо, відправляємо. Формуємо коробки згідно заявок від військових.

Завантажили машину, вона буде їхати в напрямку Донецька на передову, передаємо нашім хлопцям захисникам продукти харчування, ліки, та засоби гігієни.


109-115 день  вiйни

Олександра знову приділяє увагу дітям, творчим майстер класам та розвитку. Ми дуже вдячні, що в нашій команді працюють такі добрі люди.

Допомагаємо дітям біженців, обробляємо запити та надаємо гуманітарну допомогу.

Передали продукти харчування та засоби гігієни,  великій родині. Ми маємо надію, що незабаром Україна переможе. Віримо в ЗСУ.

Відправили на польовий шпиталь, нижню білизну, маскувальні сітки та шкарпетки.

Допомога біженцям, дитячим харчуванням, засобами гігієни та продуктами. З турботою про тих, хто потребує захисту.

Ми дякуємо БО БФ Об’єднання волонтерів Запоріжжя за надану допомогу для наших діток памперси дитяче харчування та багато різної гуманітарної допомоги.

Передали хлопцям на передову спорядження. Дякуємо військовим за те, що оберігаєте наш сон. Віримо в ЗСУ.🇺🇦

Благодійний Фонд Злагода, допомагає переселенцям, одягом, продуктами харчування та засобами першої необхідності.

Щодня працюємо на результат, надаємо гуманітарну переселенцям допомогу. Отримати можна в штабі м.Дніпро та м.Запоріжжя.

Передали гуманітарну допомогу на 0, дякуємо всім хто прийняв участь в зборі коштів. Ви всі герої, нашим хлопцям велика підтримка. Віримо в ЗСУ.

Наші кошенятка на різних позиціях отримують від нас передачі. Військовим зараз дуже нелегко, тому ми маємо підбадьорити їх та показувати, що ми не байдужі. Всі зусилля на перемогу.


101-108 день війни!!!
Благодійний Фонд Злагода, турбується про мешканців Запорізької області, які стали переселенцями в наслідок війни. Доставка гуманітарної допомоги.
Сіток багато не буває, особливо під час війни в таких напружених обставинах, коли майже вся Запорізька область в облозі. Кожен має працювати заради спільної перемоги.
Продовжуємо проводити творчі майстер класи для діток переселенців. Це допомагає відволіктись від важких спогадів та суму за власним будинком та друзями. Дякуємо, Олександрі, що приділяє цьому напрямку важливу увагу.
Допомога переселенцям, доставка засобів гігієни, та продуктів харчування. Зараз нажаль, немає великої кількості продуктів, тому допомагаємо ти, що є в наявності.
Наші дівчата працюють, збір адресної допомоги для діточок переселенців. Формуємо продовольчі набори, з сумішами, памперсами, шампунями та іншим.
Юлія, формує коробки до польових госпіталів. Дякуємо їй, за щоденну роботу та допомогу. Такі рішучі жінки як вона, змушують світ рухатись.
Передали сітки та польові набори військовому хірургу, що вирушає на передову до хлопців. Дякуємо за те, що рятуєте життя.
Склали адресну допомогу, польовий набір, (аптечка з підсумком) для військового. В ній все необхідне, щоб зберегти життя, щоб людина за 40 секунд змогла надати собі допомогу. Дуже важливо, правильно сформувати аптечні набори.
Благодійний Фонд Злагода, має більш направленість на допомогу діткам біженцям. Ми розуміємо як дорого, та складно зараз придбати все необхідне для малечі. Тому завжди турботливо дбаємо про переселенців.
Передали продукти харчування нашим біженцям. Дякуємо за звернення та довіру.
103 день війни відвантажили машину на передову на 0, медикаменти та продукти, маємо надію, що все зможе доїхати. Дякуємо тим хто ризикує та доставляє нашим захисникам, все необхідне.
Доставили хлопцям дуже важливі медикаменти. Дякуємо, що боронити нашу землю. Слава Україні.
Гуманітарна допомога сім’ї біженців. Миру нам всім.
Наша допомога доїхала до переселенців с. Маріївка, вона була роздана тим хто насправді її потребує. Бережіть себе та своїх рідних.
Це був дуже насичений день, багато різних історій та доль, пережите людське горе. Ми розуміємо, що наша допомога як крапля в морі, але с кожної доброї справи народжується океан надії на краще. Будьмо добрішими, підтримуємо один одного. Разом ми сила, їдемо до Перемоги.
Яке це щастя, дарувати любов та турботу діткам. Завжди з радістю допомагаємо нашим маленьким переселенцям. Будьте здорові та виростіть щасливі.
Доставлено на нуль, нашим відважним захисникам. Величезна подяка, за те, що ви переживаєте дуже важкі життєві ситуації, щоб ми могли спати спокійно.
Зібрали бійця. Ми розуміємо, що багато сімей самостійно докуповую різні речі, які необхідні для несення військової служби. Наша допомога персонально, одній людині. Бережіть себе та своїх рідних.
Наша традиційна рубрика, передача маскувальних сіток, від наших майстринь. Дякуємо, за вашу постійну працю.
Видача допомоги, в нашому штабі, людям які потребують її найбільше. Від одягу, засобів гігієни до продуктів харчування.
Для дітей переселенців передали допомогу. Ростіть маленькі наші, ми маємо надію, що ви будити жити краще та незабаром все налагодиться. Слава Україні.
Надали, рюкзаки, ліхтарики та каремати, нашим військовим. Доставка на передову. Віримо в ЗСУ.
Допомога людям, що не можуть подбати про себе самостійно, навіть сходити купити продукти, ми привозимо продукти харчування, ліки та памперси.
Відвантажили машину на передову, чекаємо на звіт, що все доїхало та нашим хлопцям буде щастя. Склали, все що просили та трошки більше. Дякуємо, що в країні є мужні люди, що боронять нашу землю від ворогів. Слава Україні.
Допомагаємо сім’ям переселенців, люди виїжджають великими родинами, щоб їм було трохи легше. Добре коли люди підтримують один одного в скрутну годину. Не будьте байдужі, робіть добро.


За  100 днів   війни  команда  волонтерів  БО Всеукраїнського  фонду  «Злагода»  допомогла військовим та  військовим шпиталем. Нами  с  початку  війни було доставлено понад 20 тон вантажу: медикаментів, тактичних аптечок, харчових продуктів, маскувальних  сіток,  освітлювальних  приладів, амуніції.

Надали допомогу сім’ям біженцям, дітям та мало захищеному населенню міста розподілили понад 15 тон гуманітарної допомоги їжі, одягу  та медикаментів.

БО Всеукраїнського  фонду  «Злагода»  не збирається зупинятися надавати допомогу, а навпаки буде робить все можливе для того, щоб збільшити кількість допомоги для Українців та всім  хто потребує допомогу!


95-100 днів війни!

Надали медикаменти військовому госпіталю. Передали до м. Дніпро, з турботою про наших захисників.

Видали гуманітарну допомогу переселенцям в м. Запоріжжя. Турбуємось про жінок з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.

Турбуємось про братів наших менших. Відвезли до притулку тварин, сухі корми та консерви. Не забувайте про них, вони дуже потребують уваги та допомоги.

Кожного тижня ми передаємо маскувальні  сітки на передову нашим захисникам.

Бути маленьким чудово, про тебе турбуються інші. Благодійний Фонд Злагода, турбується про сім’ї біженців з дітками. Надаємо памперси, харчування та засоби гігієни.

Активно працює центр видачі гуманітарної допомоги для переселенців, ми турбуємось, щоб ви мали змогу отримати необхідні речі для своїх дітей та рідних.

Передали військовим згідно їх запиту, ліхтарі для освітлення необхідних їм об’єктів. Дякуємо за боротьбу.

Турбуємось про біженців та переселенців з окупованих територій. Надаємо допомогу людям, що зараз перебувають в Запоріжжі в складних життєвих обставинах.

Завантажили мікроавтобус в селище Ма́р’ївка Запорізької області. Маємо надію, що вантаж потрапить тим хто його потребує.

Допомагаємо переселенцям. Часто серед них жінки похилого віку та матері з маленькими дітками, чиї чоловіки зараз боронять нашу країну від загарбників. Віримо в Перемогу України.

Олександра створює з дітками маленьких казкових звіряток, що мають за мету оберігати наших військових в такі складні часи як зараз.  Створенні с турботою та любов’ю до України.

100 днів війни, та неперервної роботи наших майстринь з плетіння маскувальних сіток, вони були різних кольорів, розміру та кожна мала своє призначення. Інколи вони були для створення фальш об’єктів, деякі для справжнього маскування, та деякі були навіть прихистком від дощу. Дякуємо за вашу щоденну працю заради спільної Перемоги.


87 по 94 ДЕНЬ ВІЙНИ.

Сьогодні коротко.

Передали військовим разгрузки та берці. Поміряли  та надіслали фото.

Відвантажили машину на передову. Чекаємо звіту, що отримали. Дякуємо за те, що ви робите кожного дня заради нашого спокою.

Гуманітарна допомога сім’ї біженців.

Радіємо, що ще один вантаж доїхав до госпіталю ЗСУ на передову. Дякуємо всім за допомогу в формуванні вантажу. Дуже багато необхідних речей вдалось знайти залучивши іноземні фонди, придбати, та передати на 0.

Формуємо передачу з медикаментами на передову. Сортуємо та збираємо за призначенням.

Допомога яка сьогодні виїхала до військових на передову.

Надали допомогу дітям переселенцям з Запорізької області. Передали памперси, одяг, їжу та багато інших необхідних  речей.

Медицина, їжа і все необхідне прибуло до польового шпиталю, та було передано медикам та нашим  військовим. Дуже пишаємось тим, що сині коробки с окклюзивними пов’язками, ми знайшли для важкопоранених та змоги передати їх на передову. Слава Україні!

Допомога дітям та сім’ям постраждалих від Війни в Україні. Переселенцям окупованих міст та селищ. Надали гуманітарну допомогу, засоби гігієни, одяг та продукти харчування.

Сильна та смілива Юлія, тягне берці, щоб відсортувати за розміром та розвести новобранцям, які скоро будуть відправлені на передову. З турботою про наших захисників.

Гуманітарна допомога сім’ї біженців. Дякуємо за фото, та з розумінням ставимось до бажання деяких людей не з’являтися в кадрі.


Дякуємо нашому другу, справжньому українцю Володимиру Сенько, логісту гуманітарної допомоги Польського Червоного Хреста за сприяння у формуванні гуманітарного вантажу, якій прибув днями до нашого Запоріжжя. 

«Тримайся, ми обов’язково переможемо. Їду до Польщі, буду займатися гуманітаркою. Я поряд, пам’ятай.» – це були його перші слова, у першій день війни з Росією, які я почула зранку у слухавці… На той час Володя вже декілька років мешкав в Європі. Але сумнівів в тому, що він не залишиться осторонь війни в ЙОГО Україні, в мене не було.

Він виконав все, що обіцяв мені у першій день війни. Був на зв’язку двадцять чотири на сім, пропонував свою гостинність мені і друзям, а коли почав співпрацювати з Польским Червоним Хрестом – фактично цілодобово завантажував гум допомогу до України.

Поступово Запоріжжя почало перетворюватися на великий гуманітарний хаб. Стало зрозуміло, що наш благодійний фонд потребує допомоги. У Володі не було жодних сумнівів: потрібна допомога – ви її отримаєте. Результат – велика фура з гуманітарним вантажем, серед якого їжа, засоби гігієни та медичні товари, яка декілька днів тому вже розвантажувалася на нашому складі.  Формував її для Запоріжжя Володимир Сенько.  Для міста в якому він неодноразово бував і яке йому дуже подобається. 

Дякуємо друже за допомогу, за твоє велике серце і за те, що ти ПОРЯД, як і обіцяв…


Відправили 300 кг вантажу, передачі в госпіталь на 0. Посилки поїхали із м. Запоріжжя в пункт збору у м. Дніпро, працюємо разом із нашою філією, заради кращого результату, в них теж є що докласти. Відправили медикаменти, харчування, спорядження та листи підтримки від дітей.


Доставка діткам та їх батькам, гуманітарної допомоги. Засобів особистої гігієни, памперсів, харчування та одягу.


Олександра зі Львова відправляє медикаменти спорядження нашим бійцям на 0. Дякуємо ії за допомогу наших захисникам.


Допомогаємо біженцям, продуктами харчування, речами та засобами особистої гігієни. Якщо, в нас з’являється можливість допомогти технікою ми завжди цьому раді. Всім бажаючим надати речі першої необхідності, будемо дуже вдячні.


Дякуємо нашим побратимам по гуманітарному крилу Польському Червоному Хресту #PCK за життєво важливий вантаж, який днями прибув до нашого Запоріжжя. 

Зрозуміти хто твій справжній друг дуже просто. Якщо людина сприймає ТВІЙ біль, як СВІЙ власний – це друг. Якщо попри перешкоди він не відмовляє у допомозі – це друг. При цьому роблячи більше, ніж ти просиш. 

Країни поводять себе так само. З перших днів війни Польша підтримує Україну на всіх можливих напрямках. За 85 днів повномасштабної російської агресії  Польский Червоний хрест відправив до нашої країни близько 3 тисяч тон гуманітарних вантажів. Не залишив увагою і Запоріжжя, яке сьогодні теж потребує допомоги. Тисячі переселенців з запорізької області, які втекли від роз’язаної Росією війни та рашиської окупації, потребують термінової допомоги. 

Вчора велика фура,  яку направив до нас Польский Червоний Хрест, прибула на склад БФ «Злагода». Серед гуманітарного вантажу: їжа, засоби гігієни та медичні товари. Це не просто гуманітарний вантаж, це шматочок нормального людського життя для людей, які останні місяці провели в льохах. 

Дякуємо друзі за допомогу і ваше щире польське серце!


Небайдужим – від Небайдужих! 

Дякуємо ДРУЗІ за підтримку та допомогу!

Любити свою країну, поважати незалежність інших країн, допомагати тим, хто потребує твоєї допомоги, не дозволяти собі бути байдужим. Мабуть це і є невеличкій перелік якостей які роблять нас ЛЮДЬМИ.

Саме такі люди нас сьогодні і підтримують.  Пишаємося дружбою і цінуємо кожного!

За  зібрані  кошти  було  сплачено  послуги  доставки  20 тонн гуманітарного ватажу з м. Львів до м. Запоріжжя, орендовано складські приміщення на 2  місяці, сплачено за роботу по  розвантаженню машини,  придбані замки для  складу,  а  також витрачені гроші на придбання бензину та дизельного  пального для заправки машин фонду.  

Дякуємо, нашим друзям: 

Myron Bogun (США), Bill Sawchuk  і Ігорю Богдану (Канада), за фінансову допомогу, 

Пані Агнєшку Рейске за надання засобів гігієни та медикаментів,   

Олександра Кліменко та Инна Гапон за активну підтримку фонду, 

Гімназію №45 за надання фінансової допомоги, 

Юлію Кавіну за активну підтримку та  фінансову допомогу, 

Ксенію Долідзе за фінансову допомогу.

Дякуємо всім учасникам фестивалів «Сяйво Хортиці» та «Перлина Дніпра», які прийняли участь у наших благодійних фестивалях,

Дякуємо академічному  інструментальному ансамблю «Високий замок», Львівської національної  філармонії. 

Дякуємо Компанії, ТОВ «Агро Ком 1990», в особі її директора Бандурова Віктора Володимировича за фінансову підтримку,

Дякуємо, всім хто долучився до  допомоги!!! Всі разом ми велика сила!! Слава Україні! Героям Слава!


Сьогодні до нас нарешті прийшов вантаж гуманітарної допомоги, який ми з Вами так чекали.

Ми безмежно вдячні всім хто взяв участь у зборі грошей для організації перевезення гуманітарного вантажу до нас до Запоріжжя. Завдяки вам були зібрані необхідні кошти. Вдячні всім хто з нами, заради перемоги та підтримки нужденних. Разом ми велика сила!! Слава Україні!


Надаємо набори для творчості та розвитку, нашим юним даруванням. Потім їх малюнки будуть передані на передову.


Допомогаємо біженцям. Центр видачі одягу та гуманітарної допомоги, працює щодня в м.Запоріжжя та м.Дніпро.


До нас на конкурс щодня приходять від наших учасників дітей такі вироби. Готуємо листи малюнки обереги, для наших захисників. Готуємо посилку далеко, на 0 в польовий шпиталь, щоб підняти бойовий дух нашим військових. СЛАВА УКРАЇНІ!


Сьогодні діткам дуже потрібна підтримка та допомога. В них буде зовсім інші спогади, тому потрібно бути дуже уважними, Фонд Злагода, взяв на себе турботу про самих незахищених наших малюків.


Подарували дитячі набори для творчості. Створенні малюнки дітки часто передають нашим захисникам.


Фонд “Злагода” сьогодні передав адресну допомогу запорізькій родині з лежачею хворою після інсульту. Родина велика, та нажаль всі дорослі залишись без роботи. Просили переказати велику-велику вдячність за таку суттєву допомогу!!! Слава Україні!


Зустріч вірменською представником пройшла успішно. Дякуємо за підтримку та розуміння. Все буде Україна.🇺🇦


Дякуємо компанії ТОВ «Агро Ком 1990», в особі її директора Бандурова Віктора Володимировича, за фінансову підтримку. Спасибі за небайдужість та людяність.

З Віктором Володимировичем ми познайомилися в телефоному режимі, декілька днів тому. Напередодні я допомогала влаштуватися трьом родинам з Поліг. Після місяця життя в льосі вони, нарешті, змогли вибратися з «братських» обіймів окупантів і дістатися Запоріжжя. Розговорилися, я розповіла про те, що фонду сьогодні вкрай необхідні кошти на транспортування гуманітарних вантажів зі Львова, формує їх в Польші Volodymyr Senko. Тут я і почула про людину, яка ніколи не відмовляла в допомозі своїм землякам – Віктора Бандурова.

Дзвоню. Віктор Володимирович слухає мене мовчки, перериваючи лише один раз фразою: «Розумію, сам був під окупацією». В кінці розмови каже: «Кидайте реквізити, допоможу чим зможу». Наступного дня на наш рахунок прийшли кошти…

Сьогодні ми багато говоримо про єдність і довіру. Мені здається, що ця історія саме про це. Про НОРМАЛЬНУ людину, з базовими людськими цінностями. Для якої це не модні гастла, а звичайний спосіб життя…


Ми дуже вдячні друзям з Німеччини. Підтримка в такий важкий для України час, підтримка найменших та найбеззахисніших, харчування, медикаменти, засоби гігієни, дуже відчутна допомога для всіх нас. Ми пишаємося нашими друзями їхньою людяністю та щедрістю. Дякуємо, Вам велике від усіх мам та малюків за вашу допомогу!!!!! закінчиться війна ми зберемо їх усіх на велике свято, Ви побачите багато вдячних родин, матусь та посмішки щасливих дітей! P.S. окрема подяка координатору вашого фонду у Запоріжжі – Світлані! Чудовій, Добрій, Світлій людині!


Завдяки багатьом хорошим людям змогли взути сильних і мужніх хлопців. Ще один крок, заради спільної Перемоги! Віримо в ЗСУ!🇺🇦


Передаємо на передову військовим, аптечки, ліки, підсумки та багато інших матеріалів.


Наші славні воїни знають у них надійний тил! Наш фонд Злагода, висловлює глибоку подяку всім, хто допомогає заради спільної Перемоги!!! Слава Україні!!! Окремо хочу подякувати нашим майстриням і майстрам плетіння сіток, 32 та 45 школі, ваша допомога дуже важлива, добре маскування та створення фальш локації для дизорієнтації ворога, це ще один крок до Перемоги!


Інколи до нас звертаються за допомогою в придбанні або пошуку спеціального обладнання для людей похилого віку. Таких як, візки, ходунки. Якщо, в вас є змога надати їх переселенцям. Будемо дуже вдячні. Звертайтесь до нас в особисті повідомлення.


81 День Війни.🔥 Передали нашим Супер Ніндзям, Воїнам справедливості, берці, підсумки, наколінники, спальники та багато інших необоротних для полювання на орків речей. За нами перемога. Віримо в ЗСУ.🙏🇺🇦


81 день війни, активно працюємо, та доставляємо продукти харчування, одяг, засоби гігієни в об’єднані територіальні громади Запорізької області.


Допомога переселенцям із Запорізької області в Дніпропетровську, благополучно доїхала до людей. Вона буде розподілена між сім’ями які знайшли там тимчасовий притулок. 🙏


80 днів Війни. А ми з Вами протягом всього цього часу, робимо добрі справи. Чуємо багато різних історій, від яких інколи неможливо втримати сльози. Ми обіймаємося, кажемо один одному слова підтримки та віримо, що скоро Україна переможе.🇺🇦


Інколи коли ви такі вдячні, та надсилаєте мені добрі слова, в мене сльози. Бо все не дарма. Все заради перемоги. Дітки наше майбутнє. 💙💛


Фонд Злагода, взяв на себе зобов’язання по підтримці жінок з маленькими дітками, військових та людей похилого віку. Українці, тримаймося разом, дуже багато соціальних волонтерських організації, що дає надію на те, що наші люди добрі та сміливі. Перемога незабаром, чекаємо.


Ми не можемо оплати доставку гуманітарного вантажу в Запоріжжя, тому наші знайомі організували збір коштів для оплати вантажівки. Завдяки їх зусиллям на благодійному концерті було зібрано 7254 грн и 675 грн прийшло на рахунок фонду. Дякуємо всім за підтримку.


Надаємо військовим необхідне обмундирування. Вони досі свертаються до волонтерів, тому що навіть те що видали, буває через певний час не підтримує напруги, тому треба оновлювати, але час не чекає, коли ти на передовій.


Наша найбільша нагорода, це ваші посмішки. Бережіть себе та своїх близьких.🙏


Дуже багато нових військових їде на службу до збройних сил України, тому ми завжди знаходимо спальники та каремати для новобранців.


Фонд Злагода за доброю традицією, передає гуманітарну допомогу переселенцям. Цього разу, Ось таку ми зібрали передачу.


Передаємо продукти харчування на передову. Наші чарівні жінки, це краща служба доставки. Дівчата made in Ukraine.❤️ Разом до перемоги!🇺🇦


Наші жінки то велика сила. Самі вантажать, возять, тягнуть, знаходять. Бо нашим захисникам зараз дуже потрібна підтримка та допомога. Ми їх тил, знаходимо одяг, амуніцію, дбаємо про переселенців. Ось так кожного дня ми в роботі, щоб думки про жах війни не так лізли в голову і це допомагає. Дякуємо, всім волонтерам.❤️🙏


Доставка нашим військовим, спеціального замовлення. Зараз дуже багато спальників в поганому стані, тому, що вони не витримують напруги. Використання кожного дня, умови лісу. Тому треба завжди оновлювати каремати та спальні місця. Турбуємось про наших захисників.💙💛

 


Потрібна допомога🆘

Зараз наші друзі передали нам гуманітарний вантаж, він в м.Львів, але доставка зараз коштує 40 000 грн.

Якщо кожен з вас зможе скинути хочаб 50 грн. Разом ми зможемо швидко зібрати необхідні кошти.

Гроші потрібно зібрати до 19.05.2022
Ви бачите, скільки фонд віддає кожного дня допомоги. Скільки добрих справ ми робимо. Ми звітуємо з фото, з реальними людьми, фонд працює офіційно. В нього багато волонтерів які допомагають. Дякує всім.❤️
Але зараз дуже важливо, щоб ми встигли забрати груз до п’ятнадці, бо йогу буде передано на іншу область. Немає часу та місця, щоб довго тримати вантаж на складі. Допоможіть будь ласка. Зараз в Запоріжжі дуже багато переселенців, їм дуже потрібна наша допомога.
Від Запоріжжя до Львова 1000 км. шляху, та є проблеми з соляркою, тому ціну яку нам озвучили, це 40000 грн.
Якщо, в вас не має змоги допомогти, то ви можете поширити цей допис на своїх сторінках в фейсбук та інтаграм, будемо дуже вдячні.
КООРДИНАТОР ПРОЕКТУ
Богомолова Ольга
+38 066-785-95-99 (VIBER, WHATSAPP, TELEGRAM)
+38068-92-70-999
БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ:
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ ДОПОМОГИ ПО УКРАЇНІ:
(Р/Р ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ В ГРИВНЯХ)
ОТРИМУВАЧ: ВБФ «ЗЛАГОДА»
Р/Р № UA103 2047 8000 0026 0079 2491 5618
КОД ЄДРПОУ 40314386

ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ: БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК НА СТАТУТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ФОНДУ


Ось так ми забезпечуємо постраждалих від військових дій переселенців. Щоб сім’я могла розраховувати на місяць на гуманітарну допомогу. Звичайно, завжди хочемо дати більше, але дуже багато запитів про допомогу.🙏


Ми звичайний благодійний Фонд, але коли до нас звертаються і є чим допомогти, ми завжди складаємо так, щоб люди могли розраховувати на цю допомогу не один день. Дякуємо всім хто з нами, та всім організаціям які допомагають. Ми звітуємо не всіма фото, інколи немає часу, але хто не проти і є змога, ми фотографуємо.


Щасливі дітки, які в безпеці, це так необхідно сучасним батькам. Сьогодні день матері. Тому, матусі Вітаємо з вашим святом. Дякуємо за турботу, та нове життя яке ви даруєте світу.❤️


Коли ти маленький, а життя дуже велике. Благодійний фонд Злагода, завжди підтримує тих, кому так потрібна наша турбота.


Добрі справи навіть в неділю, завжди до вас з кращими намірами та приємностями.


Передали багато гуманітарних наборів для переселенців. Додаємо лише декілька фотографій для звітності. Бережіть себе.💙💛


Передали продукти харчування на передову, нашим військовим. Небагато, але дуже вчасно.😉


Ми завжди раді допомогти, вдячним людям. Це дуже приємно чути добрі слова подяки за допомогу, вони надихають нас на нові звершення. Будьмо добрішими.🙏


Малюємо малюнки для наших захисників. Потім вони с побажаннями від малюків, будуть надіслані на передову. Знайте, ми віримо в ЗСУ, дякуємо за сміливість!🙏


Часто ми отримуємо дзвінки від людей за кордоном, які хочуть допомогти своїм рідним та близьким, але не знають як. Хтось надсилає кошти і ми купуємо ліки, комусь треба допомогти похилого віку бабусі, історії різні, та всі вони про небайдужість.❤️ Якщо ви бажаєте допомогти близьким, напишіть нам дірект.


Багато різних історій, всі різні, але кожна болить. Війна надзвичайно руйнівна сила, що приходить в життя, та все міняється. Люди вимушені їхати з рідних домівок, багато хто в загалі немає куди повернуть, розбитті серця та понівечені плани. Але ми віримо в Українській народ та його єдність. Все буде Україна 


Наші молоді хлопці, часто звертаються за допомогою в пошуку спеціального одягу, берців, бронежилів та інших речей. Ми завжди раді допомогти. Вперед до Перемоги. 🇺🇦


Не дивлячись на те, що зараз великі проблеми с бензином в місті ми все одно доставляємо продукти харчування та медикаменти, всім хто потребує допомоги. Більшість, це звичайно діти, тому, що наш фонд завжди працював з дітками зі всього світу. 💙💛


Допомогаємо дітям та їх батькам в таку скрутну годину. Кожен потребує захисту, країна зараз потерпає від війни. Якщо, ви маєте бажання допомогти, можете написати нам в дірект, та ми розповімо як це можна зробити.🇺🇦


Олександра знайшла військову амуніцію, та тягне все в Запоріжжя, щоб ми змогли передати все не передову. Дякуємо, за ефективну роботу, всім нашим волонтерам. Які кожного дня доставляють, придбають, та працюють на результат. Запоріжжя -це Україна! ❤️🙏


69 день війни. Та ми вже злагоджено працюємо на результат. Оперативно доставляємо медикаменти, продукти, військову амуніцію. Все, що так необхідно, нашим захисникам зараз. Слава Україні. 


Штаб, де справжні ніндзя готуються до виїзду. Віримо в ЗСУ. Прагнемо перемоги.💙💛


Ось так, десь в кущах на передовій, ми знаходимо наших захисників Вітчизни та передаємо їм, те що вони просять. Дякуємо за те, що ви робите. Слава Україні.🇺🇦


Люди похилого віку, що залишились без можливості подбати про себе, це наша з вами відповідальність. Бо це і є людяність. Допомогати тим кому, це необхідно. Бережіть себе, та турбуйтесь про тих хто потребує.🙏


Маленьким дітям дуже потрібна наша допомога та любов. Вони зараз ростуть в важкий час війни. Переселенцям які звертаються до нас, ми надаємо все необхідне для повноцінної опіки над нашим майбутнім. Тримаймося разом, заради перемоги. 🇺🇦


Закупили все необхідне для наших захисників. Все буде доставлено на передову. Все заради перемоги 🇺🇦 Слава Україні!


Допомога біженцям, даємо можливість отримати гуманітарну допомогу, продукти харчування, засоби гігієни та одяг.💙💛🙏


Допомога ЗСУ, фонд Злагода за підтримки УДЮМК Личаківського району❤️Допомогаємо біженцям. Формуємо продовольчі набори та комплексні набори засобів гігієни 💙💛


Доброго дня, Ми З України 😉

Мене звати Богомолова Ольга, засновник благодійного фонду Злагода. Щодня, ми отримуємо дуже багато запитів з області та від військових. Робимо відправки по декілька разів на день, з продовольчими запасами, медикаментами та спеціальним спорядженням. Дуже віримо в ЗСУ.🇺🇦 Тільки вперед та тільки перемога🙏


Передали на передову, носилки для поранених, разгрузгки, та професійно сформовані медичні аптечки. Карімати, спальники та багато іншого. Вперед до перемоги.🇺🇦


Люди приїжджають до нас з Маріуполя та оккупованих міст та селищ, зовсім без нічого. Їх життя зруйноване. Все, що вони накопичували незалишилось, а в когось будинки стерті з лиця землі.

Формуємо для них продовольчі набори та надаємо одяг та взуття, засоби гігієни.🙏


Під час війни дуже важко залишати рівновагу. Ми намагаємося підтримувати наших захисників різними смаколиками, дитячими малюнками. Передаємо також все необхідне, що вони в нас запитують (медикаменти, продовольчі запаси, військове приладдя та маскувальні сітки). Слава Україні 🇺🇦


Допомогу біженцям наш фонд надає, щодня. Нажаль, людей постраждалих від війни дуже багато. Не будьмо байдужими🇺🇦💙💛


Ми раді, що можемо допомогти дітям та їх батькам. Кохання врятує світ 🇺🇦


Маскування дуже важливо, інколи ми робимо фальшиві локації, щоб ворог не здогадався, де на справжні захисники. Бережемо Україну.🇺🇦


Чудовий лікар- волонтер Юля.❤️

Наші жінки дуже турботливі та завзяті. Знаходять ліки, доставляють, та вирішують будь які завдання


Дуже важливі медикаменти отримали наші військові. Бандеролька😂 с допомогою дійшла🙏 Вболіваємо за Вас🇺🇦


Дитячі малюнки допомагають нашим військовим знати, як сильно у них вірять, цінують та підтримують. Дякую Вам за те, що бережете нас. Віримо у перемогу.


59 день війни. Родина біженців приїхала до Запоріжжя, з 6 чоловік, 2 літніх людей лежачих і 2 дітей та 2 дорослих.🇺🇦Благодійний Фонд Злагода, надав допомогу. Видали дитячі суміші, одяг, засоби гігієни та памперси для дітей та продукти харчування.


58 день війни, волонтери доставляють все необхідне на передову. Передача вантажу.💙💛 Бережіть себе хлопці. Ми віримо в ЗСУ 🇺🇦


готуємо посилку на передову військовим.Бережи нашу Україну 🇺🇦


Оперативна доставка продуктів харчування та медикаментів. Вболіваємо за Україну 🇺🇦 Разом до Перемоги!


Продовжуємо допомагати притулкам, систематично привозимо корм для тварин.🐕💙🦮💛🐕‍🦺❤️


Сьогодні придбали медикаменти для наших захисників. Будемо передавати на передову 🇺🇦


Одужуйте наші захисники. Дякуємо, за ВСЕ, що ви робите для нас. За спокій та віру в ЗСУ.


Збираємо для людей одяг, засоби гігієни та продукти харчування🇺🇦


Допомагаємо біженцям💙💛 Розселяємо, знаходимо можливості відвезти людей до соцзахисту та допомагаємо матеріально.


Хвилини щастя, коли ми бачимо таких малюків.☺️ Допомагаємо біженцям, дитячим харчуванням, одягом, засобами гігієни.🙏


Сьогодні відвезли ганчір’я і забрали вже готові маскувальні сітки, плащі, малюнки та вироби учнів. Співпрацюємо із 32 школою. Готуємо відправку до наших захисників.💙💛

Збираємо передачу на передову з любов’ю🇺🇦


Потрібна ДОПОМОГА🆘

Наші славні хлопці вижили після обстрілу шпиталю. А ось їхнє взуття та одяг ні. Військова кмітливість врятувала життя, але без екіпіровки воювати неможливо. Давайте допоможемо із взуттям нашим бійцям!🙏 Ознайомитись з нашою діяльністю можна в інстаграм @ZlagodaFest

Координатор проекту

+38066-785-95-99 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+38068-92-70-999

E-mail: zlagodafest@gmail.com

БУДЕМО ВДЯЧНІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ:

Реквізити для  перерахування  допомоги по Україні:

(р/р  для перерахування в гривнях)

Отримувач: ВБФ «Злагода»

Р/р № UA103 2047 8000 0026 0079 2491 5618

Код ЄДРПОУ 40314386

Призначення платежу:  Благодійний внесок на статутну діяльність фонду


Наші котики, отримали медикаменти, та багато всього важливого для перемоги. Та ми їм поклали ті малюнки, що дітки намалювали їм з любов’ю.

Слава Україні🇺🇦 Вперед до Перемоги 🙏


Доброго ранку, ми з Запоріжжя. Починаю своє, на гуманітарному складі😉 збираю ковдри, постільну білизну, одяг для біженців.👪


Потрохи збираємо передачу на передову, для наших захисників 💪🇺🇦 Бажаючим долучитись, ви можете перерахувати гроші на наш офіційний рахунок.

по Україні реквізити для оплати:

(р/р для перерахування в гривнях)

Отримувач: ВБФ «Злагода»

Р/р № UA103 2047 8000 0026 0079 2491 5618

Код ЄДРПОУ 40314386

Призначення платежу: Благодійний внесок на статутну діяльність фонду

Будемо вдячні будь-якої вашій допомозі.

З повагою

Директор БО ВБФ «Злагода» С.Г. Богомолов


Допомагаємо переселенцям. Дуже шкода дітей, зараз має бути найбезтурботніший час у їхньому житті. Війна це страшно.🙏👪


Надали допомогу Степненський сільський раді, Запорізького району для біженців передали ліки, одяг, дитяче харчування, засоби гигиени, памперси, іграшки .🙏


Фотозвіт, медикаменти, маскувальна  сітка та  малюнки  дійшли до наших захисників біля Ізюму. Будьте здорові та бережіть себе.🙏


Допомагаємо біженцям які прийшли до наших штабів в м. Дніпро та м. Запоріжжя.

Разом ми сила🙏🇺🇦


Сьогодні ми зустрічаємо новий вантаж. Дякуємо, за допомогу. Вже перепакували та відправили на 4 напрямки далі, тим хто так його потребує.


Надали сьогодні допомогу дітям біженцям, більше 10-ти сімей.💙💛 Постраждалих від Війни. Ми раді, бути корисними!


Сьогодні передали допомогу біженцям. Бережіть себе. 🇺🇦🙏


Дбаємо про друзів наших менших. Привезли до собачого притулку корм та ганчір’я для підстилки хворим собакам.


Сьогодні передали біженцям ковдри, подушки, постільну білизну, іграшки, памперси, дезінфікуючи засоби одяг.

🇺🇦👏💙💛


Допомогаємо, діткам біженців та переселенцям.


Сьогодні для біженців які живуть у 55 садку веземо ковдри, засоби гігієни, постільну білизну, подушки👪 Турбуємось про людей в яких настали важкі часи.


Передали сьогодні до Міської служби надзвичайних ситуацій медикаменти. Вони рятують життя щодня. Дякуємо за їх роботу, вона дуже важлива.🙏


Ось так доходять до хлопців передачі. Невеличкий фотозвіт.

Слава Україні та нашим Захисникам. 🇺🇦

 


45 школа долучилась до роботи фонду “БФ Злагода”. Дякуємо, їм за маскувальні сітки, які зараз так необхідні для наших військових, та фінансову допомогу на паливо, для доставки гуманітарної допомоги у розмірі (5000 грн.)👏


Церква «Слово життя» Запоріжжя. Надали допомогу та багато медикаментів для передової❤️ @wl_youth  @wl_church

Дякуємо. Віримо в краще 🙏


Сьогодні забрали маскувальні сітки у 32 школі, веземо на передову. Наш активний помічник, волонтер фонду Юличка Нетяга.🇺🇦


Зібрали допомогу для наших захисників, готуємо надсилання на передову. Спільно БФ Злагода та компанії Арсенал. Разом ми сила.❤️


2 маскувальні сітки плели діти 45 школи, а ми передали їх бійцям. Нехай вони слугуватимуть їм та даруватимуть вдачу. Добро має перемогти Зло🙏


Геннадій Нетяга, директор діасервісу, допомагає у доставці біженцям гуманітарну допомогу


Підготували допомогу для недоношених дітей, яка сьогодні поїхала для породільних будинків у Гуляйполі, Пологи, Токмак,  Маріуполь.


Сьогодні надали допомогу багатодітній сім’ї 19 осіб допомога: одяг, предмети гігієни, памперси, продукти.


Дуже багато мам із дітьми опинилися без роботи, переселенці, або доля була не такою прихильною до них. Ми раді допомогти тим, хто потребує, в цю нелегку годину. Разом ми сила


Сьогодні привезли собакам гуманітарну допомогу. Дбаємо про братів наших менших.


Сьогодні БФ Злагода організував передачу допомоги дітям переселенців. Щодня ми формуємо набори та передаємо їх у центри допомоги біженцям.❤️