Весно-LOVE


20 березня 2021 року

Шановні благородні пані і панове!
Звідусіль різнобарвною палітрою творчості наповнився фестиваль “Весно-LOVE”. Дбайливо працюючи, керівники і викладачі представили самобутні колективи і виконавців, вишукований репертуар, виконавську майстерність. З гордістю повідомляємо, що роботою Благодійної організації Благодійний Фонд “Злагода” з розвитку жанрових напрямків пишаються всі ті, хто підтримував і сприяв проведенню фестивалю. Залюбки радіємо як за самих маленьких зірочок так і професійних виконавців, бо всі Ви наповнили творчистю серця понад 1000 учасників з Китаю, Естонії, Болгарії, Литви, Грузії, Молдови та 15 регіонів України. 46 учасників відмічені особливими Подяками від жюрі. Сподіваємося, це надасть шалений поштовх у подальшій діяльності та сприятиме підвищенню загальнолюдської культури.
Витончені і неперевершені були учасники у номінації “Народні майстри”.
Гран Прі отримали:
Медик Софія, дуэт “Guitarissimo”, Фролова Марина, хореографічні колективи “Пектораль”, “Славутич”, “Мрія”, “Топ Дансе”, Войтенко Андрій.
Диплом “Віртуоз музичного мистецтва” отримали:
Ансамбль гітаристів “Друзі музики”, Донкоглова Фіофіла, квартети “Віола”, “Music time”, Мальцев Ярослав, Псюк Софія, Чумакова Софія, Яцула Тарас.
31 учасник отримав спеціальний диплом “Яскравий талант фестивалю”.
Гончаров Олександр нагороджений дипломом “За майстерність виконання власного твору”.
Вітаємо від щирого серця переможців фестивалю і керівника студії “Слово” Танчук Альону Миколаївну з міста Мелітополь з нагородою медаллю “За відданість справі”.
З повагою, оргкомітет Злагодафест.

21 березня 2020 року