Благодійни акції

Благодійні акції (Charity events)


Україна – це ми! 2023

14 червня БО Всеукраїнський благодійний фонд “Злагода” вітав всіх на святковому заході «Україна – це ми!», присвяченого відкриттю культурно – соціального центру Злагода (волонтерського хабу). Підвели підсумки Міжнародного фестивалю «Перлина Дніпра – 2023», та нагородили надзвичайно талановитих переможців. Відкриття культурно – соціального центру «Злагода» (волонтерський хаб) надасть змогу забезпечити наших захисників усім необхідним. Саме тут будуть виготовляти кікімори, маскувальні нашлемники, робити окопні свічки, плести маскувальні сітки, створювати все необхідне для фронту. Бо разом ми впевнено йдемо до ПЕРЕМОГИ!

Добра справа для Святого Миколая 2022

БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» оголошує підсумки конкурсу малюнків «Добра справа для Святого Миколая» 2022 року.
Нарешті спільними зусиллями ми зібрали подарунки для Святого Миколая у вигляді ваших добрих справ. В цьому році на нашу адресу надійшло багато листів зі всієї України, це величезна кількість листів з дуже добрими вашими справами.
Помічники Святого Миколая не змогли знайти переможця серед учасників конкурсу, так як всі учасники надіслали дуже добрі справи які вони зробили у 2022 році. Переможці – всі учасники, хто взяв участь у конкурсі!
Кожен учасник отримує лист з побажаннями, диплом за Добру Справу від Святого Миколая та солодкий подарунок.
Дякуємо всім учасникам та батькам за участь у нашому конкурсі! Всім бажаємо багато добрих справ, злагоди, здоров’я, успіхів та мира!
Всі ваші листи з добрими справами, які ми отримали Укрпоштою будуть передані нашим бійцям захисникам!
Оргкомітет «Злагодафест», БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода».

 

 


Конкурс малюнкiв “Вiльна Україна“ 2022

19 вересня 2022 року о 24-00 закінчився наш конкурс малюнків “Вільна Україна”.
Переможці конкурсу:
1 місце: Тіткова Поліна – 582 лайка,
2 місце: Шак Аліна – 517 лайків,
3 місце: Круглик Юлія – 330 лайків.
Рішенням оргкомітету “Злагодафест” приз глядацьких симпатій від оргкомітету конкурсу присуджується учаснику Шайденку Станіславу, який набрав 315 лайків.
Вітаємо всіх учасників конкурсу, бо ви всі і є переможці!
Дякуємо всім за вашу участь у нашому конкурсі!

Малюнки усiх учасникiв конкурсу можна переглянути у цiй галереї:


Добра справа для Святого Миколая 2021

БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» оголошує підсумки конкурсу малюнків «Добра справа для Святого Миколая» 2021 року.
Нарешті спільними зусиллями ми зібрали подарунки для Святого Миколая у вигляді ваших добрих справ. В цьому році на нашу адресу надійшло 1278 листів зі всієї України, це величезна кількість листів з дуже добрими вашими справами. Ми відповіли всім, хто нам написав. Всі листи відправленні помічником Святого Миколая дуже швидкою Новою Поштою. Оголошуємо десять самих добрих справ, але в цьому конкурсі немає переможців та переможених. Кожен учасник отримав лист з побажаннями, диплом за Добру Справу від Святого Миколая, наліпку для творчості, та сертифікат від нашого партнера на відвідування атракціону 7D кіно, а десять переможців отримають ще набор для творчості.
Переможці конкурсу:
1. Сергєєв Данило, 6 років, Донецька обл., м. Бахмут.
2. Горбенко Анна, 11 років, Черкаська обл., м.Черкаси.
3. Гламазда Софiя, 11 років, Чернигівська обл., м.Козелец.
4. Онисько Вікторія, 12 років, м.Тернопіль.
5. Шевченко Інна, 46 років, Днепропетровська обл., Синельніківський р-н, с.Васильківка.
6. Іващенко Віктор, 8 років, Донецька обл., м.Добропілля.
7. Потоцький Владислав, 9 років, Миколаївська обл.
8. Данкович Мілана, 4 роки, Донецька область, м.Добропілля.
9. Сухарева Катерина, 11 років, м.Змиев.
10. Кваша Гліб, 10 років, Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, с.Приютівка.
Дякуємо всім учасникам та батькам за участь у нашому конкурсі! Всім бажаємо багато добрих справ, злагоди, здоров’я та успіхів!
Всі ваші листи з добрими справами, які ми отримали Укрпоштою будуть передані нашим бійцям захисникам в зону бойових дій АТО.
P.S.: Коли отримаєте листи, чекаємо від вас фото учасників з листами та нагородами.
Оргкомітет «Злагодафест», БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода».
Президент О.М. Богомолова.

 

 


Добру не можна на карантин!

Благодійна організація всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» під девізом «Добру не можна на карантин» продовжує вести свою роботу.
БОВБФ «Злагода» організовує благодійну допомогу для жителів України, воїнів АТО, сімей з дітьми із зони АТО, а так же направляє допомогу малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, матерям і батькам-одинакам, а також сім’ям, що потрапили у важку життєву ситуацію.
У БОВБФ «Злагода» вже більше десяти років є один із напрямків у благодійній діяльності фонду: ми рятуємо непотрібний одяг і даруємо йому друге життя. Щомісяця надаємо речову допомогу нужденним в них людям. Збираємо, сортуємо, перерозподіляємо непотрібний одяг, який віддають нам на фонд небайдужі люди. Збір речей відкритий завжди, навіть в період пандемії. Зібрані речі адресно розподілятися в установи і в сім’ї, які в них потребують.
Всім нам треба періодично позбавлятися від речей, якими перестали користуватися. Це можна зробити трьома способами: викинути, продати або віддати людям, яким вони дійсно знадобляться: нужденним, бездомним, переселенцям. Якщо ви готові зробити добру справу, пам’ятайте про повагу до людей, яким хочете допомогти: техніка та іграшки повинні бути в робочому стані, а одяг – чистим та відремонтований.
Фонд приймає одяг, коляски, канцтовари, книжки, побутову хімію, іграшки, постільну білизну, посуд і кухонне начиння і т.д. Куди віднести непотрібні речі? Вам не треба нікуди нести їх, вам тільки треба зателефонувати або написати в Вайбере на фонд і наші волонтери приїдуть до вас додому і заберуть ваші непотрібні речі. Забираємо речі тільки по місту Запоріжжя з будь-якого району міста.
БОВБФ «Злагода» на протязі вже декількох років і не дивлячись на пандемію, кожні вихідні проводить акцію «Допоможи бездомному». Волонтери фонду роздають безпритульним одяг, взуття, предмети першої необхідності, а так же організовують роздачу для них гарячої їжі.
В меню – завжди гарячий бульйон, каша, салат, печиво і гарячий чай.
БОВБФ «Злагода» організована постійна благодійна акція «Добролап»! Фонд допомагає пристроювати тварин з притулків в нові сім’ї, ми не можемо забрати тварин додому, але ми опікуємося їх на відстані. Надаємо разову допомогу, об’єднуємо зусилля, щоб допомогти тим, кому це дуже потрібно.
Разом ми подолаємо ці складності. Навіть перебуваючи на відстані один від одного.
Миру і Злагоди всім!
БО ВБФ «Злагода»

Добрі справи для Святого Миколая

БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода» та «Злагодафест» оголошує підсумки конкурсу «Добрих справ для Святого Миколая»!
Нарешті спільними зусиллями ми зібрали подарунки для Святого Миколая у вигляді ваших добрих справ. На нашу адресу надійшло 1873 листа зі всієї України, це величезна кількість листів з дуже добрими вашими справами. Ми відповіли всім, хто нам написав, але з запізненням.
Оголошуємо 10-ть самих добрих справ, але в цьому конкурсі немає переможців та переможених. Листи з сюрпризом від Святого Миколая отримали всі учасники конкурсу, без винятку! Кожен учасник отримав лист з побажаннями, грамоту за добру справу від Святого Миколая, наліпку для творчості, та сертифікат від нашого партнера на відвідування атракціону 7д кіно.
1. Бабарика Ангелина, 10 років, м. Прилуки.
2. Башкін Назар, с. Тихий Став Дніпропетровської обл.
3. Шевченко Богдан, 7 років, с. Розівка Запорізької обл.
4. Медведь Віталік, 5 років, м. Бережани.
5. Ворона Катерина, 12 років, м. Полтава.
6. Гончаров Олександр, 13 років, м. Запоріжжя.
7. Кондратенко Павло, 6 років, м. Полтава.
8. Медведь Максим, 7 років, м. Бережани.
9. Міщенко Олександр, 12 років, м. Дніпро.
10. Шарпань Іван, 11 років, с. Олександропіль Луганської обл.
Дякуємо всім учасникам та батькам за участь у нашому конкурсі! Всім бажаємо багато добрих справ, здоров’я та успіхів! Всі ваші листи з добрими справами будуть передані нашим бійцям захисникам в зону бойових дій АТО.
P.S. Коли отримаєте листи, чекаємо від вас фото учасників з листами.
Оргкомітет «Злагодафест», БО Всеукраїнський благодійний фонд «Злагода».
Президент О.М. Богомолова.

Стаття в “Iндустрiальном Запорiжжi” Вiд 05.01.2018 (джерело)